Linia do produkcji broszur HOHNER Foldnak Compact Line

Oczywista precyzja od początku do końca linii

Wszystkie cztery moduły pracują w linii uzyskując finalnie wysokiej jakości produkt.


Robo-Feeder niezawodnie przetwarza arkusze po druku cyfrowym podając je precyzyjnie i z dużą prędkością za pośrednictwem łącznika Collection Bridge do Foldnak Compact celem zszycia, sfalcowania i obcięcia, a moduł SP 100 Compact formuje kwadratowy grzbiet zszytej broszury, finalny produkt podawany jest na wykładanie (belt stacker) o długości 550 lub 1050 mm do wyboru.  Linia Foldnak Compact Line jest szczególnie przydatna we wszystkich zakładach, które chcą produkować wysokiej jakości broszury w często zmieniających się małych nakładach
Linia składa się z następujących modułów:


HOHNER Robo-Feeder

Idealny do przetwarzania po druku cyfrowym
Postpress - obróbka po druku cyfrowym!

Hohner Robo-Feeder redukuje koszt i zaangażowanie siły roboczej w procesie broszurowania: ze względu na krótkie czasy przezbrajania, ten specjalny podajnik jest szczególnie odpowiedni dla małych, średnich i często zmieniających się zleceń w druku cyfrowym. Jego wszechstronność pozwala drukarni cyfrowej przetwarzać z zyskiem nawet bardzo wyspecjalizowane prace. Robo-podajnik pracuje szybciej niż drukarka cyfrowa i dlatego może nakładać wydruki z wielu drukarek. Współpracuje ze wszystkimi drukarkami i prasami cyfrowymi. Sorter w drukarce nie jest potrzebny, ponieważ Robo-Feeder automatycznie oddziela arkusze ułożone w zestawy. Podajnik niezawodnie przetwarza broszury maksymalnie do 100 stron i okładki drukowane cyfrowo lub offsetowo. Duża pojemność 1300 arkuszy (80 gsm) sprawia, że ​​częste załadunek nie jest niepotrzebny.

Oddzielna regulacja ssania i nadmuchu powietrza zapewnia łagodne przetwarzanie wydruków cyfrowych i zapobiega powstawaniu śladów na delikatnych powierzchniach. Opcjonalny czytnik (mark reader) zapewnia wykrywanie usterek w przypadku niewłaściwej kolejności arkuszy, redukując makulaturę. Pozwala również użytkownikowi na produkcje broszur o różnej liczbie arkuszy. Funkcja ta jest niezwykle cenna w szczególności w przypadku spersonalizowanych wydruków. Podłączenie Robo-feeder do Foldnak Compact stworzy linię produkcyjną, w której broszury są zebrane, zszyte, sfalcowane,  ze sformowanym kwadratowym grzbietem, sprasowane i obcięte.


HOHNER Collection Bridge

Do precyzyjnego zbierania
Idealne połączenie z liniami broszurującymi

Nowy Collection Bridge umożliwia Robo-Feeder pracę w linii broszurującej jako Foldnak Compact. Collection Bridge może być wybierany i sterowany poprzez wyświetlacz Foldnak Compact, zestrojony z formacie i prędkości z Robo-Feeder, kombinacja Collection Bridge i Foldnak 8 wymaga dodatkowego panelu elektronicznego.


HOHNER Foldnak Compact

Kompaktowy, profesjonalny ze zintegrowanym trymerem
Bookletmaker i Trymer - wszystko w jednym!

Foldnak Compact jest połączeniem funkcji broszurowania i obcinania w sprytnie skondensowanej jednostce. Z dużym zakresem formatowym oraz bardzo krótkim czasem narządu, jest szczególnie odpowiedni dla małych, średnich i często zmieniających się zleceń zarówno dla druku cyfrowego jak i offsetowego. Maszyna ma wyjątkowo mały gabaryt, długość tylko 1,05 m (bez transportera). Jest to skuteczne rozwiązanie dla drukarni cyfrowych i offsetowych, które potrzebują większej szybkości i elastyczności w produkcji broszur w uzupełnieniu do ich wyposażenia wykańczania online. Foldnak Compact obsługuje druki ze wszystkich maszyn drukarskich. Zintegrowany trymer zapewnia doskonałą jakość cięcia. Foldnak Compact jest niepokonany w jakości. Opatentowane zszywanie i zasada falcowania gwarantuje dokładne pozycjonowanie zszywek. Ściskanie przed przednim przycinaniem daje książeczce ostry falc. Ruchomy zaginacz zapewnia ścisłe dopasowanie do zszywania i taśma wprowadzająca zapewnia gładką drogę transportu papieru. Ponadto, Foldnak Compact jest wyposażony w boczne i przednie utrząsanie jako standard.


HOHNER SP 100 Compact

Wartość dodana w wykończeniu grzbietu!
Moduł formuje kwadratowy grzbietu zszytej broszury, aby nadać mu wygląd wysokiej jakości doskonałego produktu. Wydrukowana i wyprodukowana broszura z kwadratowym grzbietem już nie sprężynuje więc magazynowanie i pakowanie jest znacznie łatwiejsze. SP 100 Compact może być połączony z Foldnak Compact i Foldnak Compact Line.


WYKŁADANIE STRUMIENIOWE BELT STACKER

Dostępne w dwóch wersjach, o długości 550 lub 1050 mm do wyboru.


 

Dane techniczne linii:

Maks. format papieru: 

297 x 420 mm

Min. format papieru:

105 x 210 mm

Maks. prędkość (ark./godz.):

Do 10 000 (A4)

Gabaryty (wys x szer x głęb) bez wykładania strumieniowego:          

1000 x 850 x 700 mm


Przepisz kod

captcha