Urządzenie do zaokrąglania rogów Tränklein EK 100

Model EK 100 jest dedykowany do zastosowania profesjonalnego przy dużych i średnich nakładach. Jego charakterystyczną cechą jest elektryczny napęd posuwu roboczego wykonującego cięcie, realizowany za pomocą silnika elektrycznego z przekładnią i hamulcem załączanego pedałem.

Wsad jest wkładany i dosuwany ręcznie na stole roboczym skośnie do dwóch bocznych marginesów, rogiem w głąb, w strefę roboczą narzędzia tnącego. W modelu EK 100 zastosowana jest zasada cięcia nożycowego, tzn. nożem górnym, ruchomym o nóż dolny, nieruchomy. Przestrzeń robocza jest zabezpieczona przezroczystą osłoną ze względów BHP, przy której otwarciu następuje natychmiastowe wyłączenie napędu i przez to ruchu roboczego. Narzędzie standardowe, to nóż zaokrąglający o promieniu wykrawania 7 mm.

W skład wyposażenia wchodzą również 2 worki na ścinki.

Istnieje możliwość zastosowania szerokiego asortymentu innych narzędzi dedykowanych do różnych prac polegających na wykrawaniu i opisanych oddzielnie.

Urządzenie jest przeznaczone do postawienia na podłodze. Jako wyposażenie dodatkowe jest oferowany powiększony stół roboczy o głębokości 280 mm i szerokości 400 mm.


Dane techniczne:

Wysokość stosu:

do 100 mm

Długość posuwu:

110 mm

Zapotrzebowanie miejsca (dł. x szer. x wys.):

800 x 900 x 1400 mm

Ciężar netto:

130 kg

Rozmiary stołu roboczego:

260 x 200 mm

Zasilanie elektryczne:

400V, 50 Hz, 3 fazy, 0,55 kW


 


Przepisz kod

captcha