10/2008 DNI OTWARTE „LAMINATIG DAYS” - prezentacja laminatorów hiszpańskiej firmy TAULER, Gościem prezentacji była przedstawicielka firmy

21 i 22 paĽdziernika 2008, siedzibie firmy Avargraf w Warszawie odbyły się DNI OTWARTE „LAMINATIG DAYS”  - prezentacja laminatorów hiszpańskiej  firmy TAULER.
Gościem prezentacji była przedstawicielka firmy "TAULER" pani Adriana Salazar.

 

„Laminating Days”  stanowiły okazję do zapoznania się z ofertą, jaką w zakresie laminatorów posiada firma Avargraf. Podczas tego spotkania jego uczestnicy mogli nie tylko przekonać się o zaletach urządzeń firmy Tauler Maquinaria, ale również zadawać pytania ekspertom specjalizującym się w tej dziedzinie.


Firma Tauler Maquinaria od lat specjalizuje się w produkcji urządzeń laminujących bazujących na technologii termicznej. Jej urządzenia, oferowane pod nazwą handlową PrintLam, są skierowane do drukarń oraz zakładów poligraficznych, które chcą realizować tę fazę obróbki introligatorskiej z zachowaniem najwyższej jakości, przy jednoczesnej redukcji kosztów. Tauler Maquinaria to obecnie wiodący producent maszyn laminujących. Produkcja tej firmy przeznaczona jest w 60% na eksport, a jej produkty trafiają na tak istotne rynki jak: niemiecki, brytyjski, francuski, holenderski, australijski, a także polski.

Spośród wielu atutów firmy Tauler Maquinaria klienci cenią sobie najbardziej szeroką gamę modeli i opcji urządzeń dostosowanych do ich potrzeb. Oferta firmy Tauler obejmuje manualne, półautomatyczne oraz automatyczne urządzenia do laminowania, a także rozwiązania modułowe i projekty w zakresie produkcji wielkoformatowej, które można adaptować do bieżących oraz przyszłych potrzeb użytkowników. Laminatory tej firmy przeznaczone są dla niskich nakładów i krótkich serii, zarówno offsetowych jak i cyfrowych wydruków (np. PrintLam SMART 52) oraz dla małych i średnich firm wykorzystujących obydwie wyżej wspomniane technologie drukowania (np. PrintLam B2 oraz PrintLam CTI). Istotnym jest fakt, że firma proponuje również rozwiązania modułowe, które można dostosować do bieżących i przyszłych potrzeb klienta (modele CTI oraz CTIS). Dla dużych drukarń, zakładów specjalizujących się w usługach laminowania oraz dostawców kompleksowych usług poligraficznych Tauler oferuje w pełni zindywidualizowane rozwiązania skrojone na miarę potrzeb: serię PrintLam Plus.

Podczas Dni Otwartych w firmie Avargraf można było zapoznać się z urządzeniami:  PrintLam CTI oraz PrintLam SMART 45.

PRINTLAM
Zintegrowane rozwiązanie dla średnich nakładów

 • dostosowana do laminowania druku cyfrowego
 • pozwala oszczędzać czas i pieniądze, jednocześnie  poprawiając obsługę Twoich klientów
 • uniezależnia od podwykonawców
 • ergonomiczna, funkcjonalna oraz łatwa w obsłudze - wymaga wyłącznie jednego  operatora

 
ZnajdĽ doskonałe rozwiązanie satysfakcjonujące Twoich klientów.

PRINTLAM CTI

Rowiązania modułowe – wzrastanie wraz firmą.

 • adaptowalna dla średnich i dużych nakładów
 • łatwa w użytkowaniu oraz obsłudze
 • eliminuje koszty podwykonawców


Zaoferuj swojemu klientowi najlepsze rozwiązanie w zakresie laminowania.

PRINTLAM SMART 45

Zacznij laminować w ramach swojej firmy.

 • zaproponuj swoim klientom dodatkową usługę
 • zagwarantuj krótkie terminy wykonania
 • wyróżnij się na tle innych
 • uniezależnij się od podwykonawców