Aktualności

Nowy adres biura w Poznaniu

Szanowni Państwo, informujemy, że z dniem 01.08.2020 zmienił się adres naszego biura w Poznaniu. Nowy adres to ul. Św. Wincentego 10, 61-003 Poznań. Numery telefonów pozostały bez zmian. Zapraszamy do dalszej współpracy.

Czytaj więcej

Krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020 z oferty Avargraf w firmie Arctic Paper Kostrzyn SA

Krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020 rozpoczęła niedawno pracę w zakładzie papierniczym Arctic Paper Kostrzyn SA. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf, która mimo ograniczeń związanych ogólnoświatową pandemią dostarczyła i wdrożyła urządzenie bez przeszkód i w terminie. Jak podkreślają jej obecni użytkownicy w kostrzyńskim zakładzie – maszyna oferuje najwyższą jakość w kontekście realizowanych w niej procesów cięcia papieru.

Czytaj więcej

Liczne nowości Kodak wkrótce dostępne w sprzedaży!

Podczas zdalnej konferencji prasowej firma Kodak poinformowała o licznych nowościach jakie pojawiły się w jej ofercie. Znalazły się wśród nich m.in. kolejna wersja bezprocesowej płyty offsetowej Kodak Sonora Xtra, oprogramowanie workflow Prinergy on Demand dostępne jako usługa w chmurze i oferowane w modelu subskrypcyjnym oraz dwie nowe naświetlarki CTP: Kodak Magnus Q800 z opcją T-Speed oraz Magnus Q4800 dedykowaną produkcji form drukowych w formacie XLF...

Czytaj więcej

Ewolucja stacji utrząsania BASA

Postaw na innowacyjną technologię zamiast na siłę własnych mięśni! Ewolucja stacji utrząsania BASA to idealne rozwiązanie by zautomatyzować proces obróbki po druku zarówno w produkcji etykiet, druku opakowań czy nawet w klasycznym druku komercyjnym. Stacja BASA w standardowej nisko budżetowej wersji może być opcjonalnie rozbudowana do kompletnej w pełni automatycznej linii. W zależności od konstrukcji stacja może transportować utrząśnięty, wyrównany i przygotowany stos bezpośrednio na tylny stół maszyny , do podnośnika buforowego lub opcjonalnie do dwóch krajarek. Sprawdź już dziś!

Czytaj więcej

Hohner. Krok w przyszłość

Hohner jest firmą inżynieryjną od ponad 85 lat i od ponad 60 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń do szycia drutem. Tak powstała firma globalna, która przyjęła filozofię, gdzie głównym elementem nie jest myślenie krótkoterminowe, ale perspektywa długoterminowa. W tym roku, obchodząca 90-lecie firma Hohner proponuje kolejny krok na drodze do pełnej integracji potrzeb klientów, łącząc je z możliwościami płynącymi z zastosowania najnowszych osiągnięć...

Czytaj więcej