21-22 paĽdziernika Dni Otwarte pod hasłem „Laminating Days”

Firma Avargraf Sp. z o.o., będąca przedstawicielem hiszpańskiego producenta maszyn do laminowania na gorąco – Tauler Maquinaria, organizuje w dniach 21-22 paĽdziernika Dni Otwarte pod hasłem „Laminating Days”. Gośćmi spotkania będą przedstawiciele firmy– Tauler Maquinaria, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące laminatotów firmy Tauler. Dni otwarte odbywać się będą w siedzibie Avagrafu przy ulicy Tanecznej 7A w Warszawie w godzinach 10-16.

„Laminating Days” będą stanowiły okazję do zapoznania się z ofertą, jaką w zakresie laminatorów posiada firma Avargraf. Podczas tego spotkania jego uczestnicy będą mogli nie tylko przekonać się o zaletach urządzeń firmy Tauler Maquinaria, ale również zadawać pytania ekspertom specjalizującym się w tej dziedzinie.
Firma Tauler Maquinaria od lat specjalizuje się w produkcji urządzeń laminujących bazujących na technologii termicznej. Jej urządzenia, oferowane pod nazwą handlową PrintLam, są skierowane do drukarń oraz zakładów poligraficznych, które chcą realizować tę fazę obróbki introligatorskiej z zachowaniem najwyższej jakości, przy jednoczesnej redukcji kosztów. Tauler Maquinaria to obecnie wiodący producent maszyn laminujących. Produkcja tej firmy przeznaczona jest w 60% na eksport, a jej produkty trafiają na tak istotne rynki jak: niemiecki, brytyjski, francuski, holenderski, australijski, a także polski.

Spośród wielu atutów firmy Tauler Maquinaria klienci cenią sobie najbardziej szeroką gamę modeli i opcji urządzeń dostosowanych do ich potrzeb. Oferta firmy Tauler obejmuje manualne, półautomatyczne oraz automatyczne urządzenia do laminowania, a także rozwiązania modułowe i projekty w zakresie produkcji wielkoformatowej, które można adaptować do bieżących oraz przyszłych potrzeb użytkowników. Laminatory tej firmy przeznaczone są dla niskich nakładów i krótkich serii, zarówno offsetowych jak i cyfrowych wydruków (np. PrintLam SMART 52) oraz dla małych i średnich firm wykorzystujących obydwie wyżej wspomniane technologie drukowania (np. PrintLam B2 oraz PrintLam CTi). Istotnym jest fakt, że firma proponuje również rozwiązania modułowe, które można dostosować do bieżących i przyszłych potrzeb klienta (modele CTI oraz CTIS). Dla dużych drukarń, zakładów specjalizujących się w usługach laminowania oraz dostawców kompleksowych usług poligraficznych Tauler oferuje w pełni zindywidualizowane rozwiązania skrojone na miarę potrzeb: serię PrintLam Plus.

Podczas Dni Otwartych w firmie Avargraf można będzie zapoznać się z urządzeniami: PrintLam B2, PrintLam CTI oraz PrintLam SMART 45. Zainteresowane uczestnictwem osoby proszone są o potwierdzenie przybycia telefonicznie (tel. 022 331 33 38) lub mailowo (k.bagatela@avargraf.com.pl).