Pierwsze wirtualne Dni Sojuszu Alliance Days 24 – 27 listopada 2020 - nowe rozwiązania od BaumannPerfecta i Hohner

Niepewność związana z pandemią zmusiła partnerów Grupy Postpress  Alliance do ponownego przemyślenia strategii oraz znalezienia alternatywnych możliwości pozwalających na kontakt z klientem w dobie wszechobecnych ograniczeń, dlatego Sojusz zdecydował się wspólnie wejść na nową ścieżkę. Cyfryzacja jest głównym tematem w tym roku, nic więc dziwnego, że pierwsze „Dni Sojuszu - Alliance Days”, czyli wirtualny Open House, odbędą się w dniach 24-27 listopada 2020 r. I posłużą za platformę dla firm do terminowego zaprezentowania opinii publicznej planowanych innowacji, wśród których są zupełnie nowe rozwiązania od Hohner oraz BaumannPerfecta. 

„Potrzebujemy i szukamy kontaktu z naszymi partnerami biznesowymi”, mówi zespół marketingowy firm partnerskich, „i cieszymy się, że możemy wprowadzić coś tak nowego w tak krótkim czasie. Jest to niezbadane terytorium dla wszystkich zaangażowanych. Zarówno my, nasi dealerzy oraz klienci końcowi nie mamy dużego doświadczenia w organizacji spotkań na poziomie wirtualnym. Ta koncepcja wiele znaczy dla naszego kierownictwa. Są głęboko przekonani, że nawet po zakończeniu pandemii ukierunkowane koncepcje marketingowe będą wymagały tej dwoistości wirtualnego wyglądu w połączeniu z analogowym fizycznym wydarzeniem”.

Powstały wirtualny salon BaumannPerfecta, Bograma, H+H, Hohner, MBO i Wohlenberg będzie oferował odwiedzającym, po wcześniejszej rejestracji, wirtualną wizytę ze zwiedzaniem maszyn i wieloma szczegółowymi informacjami przez cztery dni. Zainteresowani będą mieli również możliwość bezpośredniego umówienia się na indywidualne pokazy na żywo z salonów w odpowiednich lokalizacjach firm.

O ile pozwolą na to możliwości podróży - Ci, którzy chcieliby zapoznać się z prezentowanymi rozwiązaniami jeszcze głębiej mogą umówić się na indywidualne spotkania w dowolnym momencie w salonach wystawowych producentów. Zadeklarowanym celem jest podejście do rynku w sposób informacyjny, ekscytujący, emocjonalny i osobisty.

Innowacje z wartością dodaną

W programie wirtualnych Dni Sojuszu nie brakuje innowacji o wartości dodanej dla przemysłu a wśród nich są nowe rozwiązania Hohner oraz BaumannPERFECTA.

Podczas „Alliance Days” z okazji 90-lecia firmy, Hohner po raz pierwszy zaprezentuje Hohner Hybrid Stitcher „HHS Futura”, maszynę z maksymalnie pięcioma funkcjami do indywidualnej produkcji broszur z możliwością elastycznej rozbudowy w dowolnym momencie. To zupełnie nowe rozwiązanie jest odpowiedzią na aktualny temat stale zmieniającego się i  rozwijającego się rynku, ponieważ spełnia nawet przyszłe potrzeby i zadania. Zobaczyć  będzie można również linię zbierająco-szyjącą HSB 9.000 i okręt flagowy firmy Hohner, w pełni zautomatyzowany HSB 13.000, który zawiera wiele innowacji o prawdziwej wartości dodanej, takich jak zdolność MIS do integracji nowego, swobodnie ustawianego podajnika arkuszy płaskich (PAL) i oddzielnej regulacji główki i stopki na trójnożu.

 

baumannperfecta to nazwa nowej marki Grupy Baumann, która powstała w wyniku połączenia marek baumannwohlenberg i PERFECTA. Łączy w sobie to, co najlepsze z dwóch marek i technologii, czego dowodem jest prezentacja najnowszych osiągnięć podczas  wirtualnego Open House’u - wraz z premierą pierwszego na świecie w pełni automatycznego systemu utrząsania i cięcia do całkowicie bezobsługowej obróbki. Kolejne zalety to nowe generacje maszyn w dziedzinie utrząsania, cięcia i robotyki.

Wraz z BASA evolution baumannperfecta wprowadza nową generację Baumann Automatic Shaker System (BASA). Kompaktowe i modułowe rozwiązanie charakteryzuje się między innymi nową, zrównoważoną technologią napędu i oferuje w podstawowym wyposażeniu niedrogie wejście do automatycznego utrząsania.

Zaprezentowana zostanie również najnowsza generacja maszyn tnących. Maszyny pojawią się w nowej konstrukcji i oferują kilka innowacji, takich jak nowa generacja sterowania Cutpit a także ulepszona komora tnąca zapewniająca znacznie dłuższą żywotność noża.

Ponadto zaprezentowana zostanie kolejna innowacja w zakresie automatyzacji procesu cięcia w połączeniu z udoskonalonym rozwiązaniem robotyki.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu