AVARGRAF Autoryzowanym Partnerem Sprzedaży firmy LIGUM

Warszawa, 2010.04.30

 

Firma LIGUM oferuje gumowanie i sprzedaż walców oraz tulei fleksodrukowych (sleeves) dla różnych gałęzi przemysłu z wykorzystaniem okładzin gumowych, silikonowych i poliuretanowych renomowanych dostawców zagranicznych między innymi Westland Gummiwerke GmbH, Gummiwerk Kraiburg GmbH, Excel Polymers Ltd, z zachowaniem korzyści płynących z produkcji krajowej.


Druk offsetowy

LIGUM jest członkiem grupy Westland, produkującym i dostarczającym walce identycznej najwyższej jakości co walce dostarczane na pierwsze wyposażenie z nowymi maszynami. Dostarczamy walce dla wszystkich znaczących producentów maszyn poligraficznych, nie tylko na pierwsze wyposażenie, ale i do ich kolejnych wymian w trakcie użytkowania maszyny.

 

System podmiany walców

 

System podmiany walców zostal wprowadzony, by ułatwić Klientom serwis maszyn poligraficznych bez potrzeby zatrzymywania produkcji. Jest to znaczne ułatwienie, które nie powoduje zbędnego przestoju maszyny na czas regeneracji własnych walców.

Dostępny jest dla maszyn: Heidelberg, ManRoland, KBA,  Adast i innych.

Stan magazynu jest na bieżąco zasilany w nowe pozycje, na podstawie zapotrzebowania płynącego z rynku.

W systemie podmiany walce nie są nowe, są one w ciągłym obrocie Klient-Ligum. Ich regeneracja polega na: nałożeniu nowej powierzchni gumowej, montażu nowych łożysk, sprężyn, pierścieni (osprzęt wymiana), a osprzęt dodatkowy - po kontroli - jest regenerowany i montowany zgodnie z dokumentacją. Na wszystkich etapach procesu prowadzone są szczegółowe kontrole jakości, zgodne z wdrożonymi procedurami, co stanowi gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości. Tym samy Ligum, w systemie podmiany, gwarantuje 100% funkcjonalność zakupionych walców, a Klient płaci tylko za to, co niezbędne (nowa powierchnia gumowa i osprzęt wymiana). W momencie zamówienia Klient otrzymuje walce z magazynu gotowe do natychmiastowego użytku.