Dni Otwarte firmy Avargraf - 14-16 maja 2013 - ZAPRASZAMY

Warszawa, 03.04.2013


Avargraf Sp. z o.o. – dostawca maszyn i materiałów dla branży poligraficznej – w dniach 14-16 maja br. organizuje Dni Otwarte. Odbywać się one będą w godzinach od 9 do 16 w salonie wystawowym w siedzibie firmy w Warszawie przy ulicy Tanecznej 7 A. Tym razem zaprezentowane zostaną w pracy maszyny i urządzenia do introligatorni firm takich jak GUK, Perfecta i C.P. Bourg. Avargraf jest od wielu lat ich przedstawicielem tych firm na rynku polskim.

Avargraf od niemal 25 lat zajmuje się sprzedażą  maszyn i materiałów poligraficznych. Są wśród nich urządzenia zarówno nowe jak i używane, które także cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Te drugie są bowiem obecnie doskonałą alternatywą dla firm, które chcą inwestować i się rozwijać, ale nie mogą sobie pozwolić na nowe maszyny w trudnym dla nich ekonomicznie czasie. Należą do nich m.in. rozwiązania takich firm jak GUK, Perfecta czy C.P. Bourg. Wybrane modele urządzeń tych producentów będzie można zobaczyć podczas organizowanych w maju Dni Otwartych.

Podczas tej imprezy przedstawiciele firmy Avargraf zaprezentują: zautomatyzowaną  linię zszywającą Hohner HSB 7000, linie do oprawy zeszytowej C. P. Bourg oraz falcerki GUK - modele K 50/6 FL2-50 i FA 74/6-4-2-1K R6, a także krajarkę Perfecta.