POLIGRAFIKA 02/2011 Wiosennie z Avargrafem

Firma Avargraf Sp. z o.o. – wieloletni dostawca maszyn i materiałów dla branży poligraficznej - ogłosiła swoje plany na najbliższe miesiące, w których poinformowała m.in. o swojej rezygnacji z udziału w targach Poligrafia 2011 w Poznaniu. Dla swoich klientów przygotowała jednak wiele ciekawych propozycji; wśród nich znajdą się między innymi cykle spotkań bezpośrednio u producentów maszyn – w fabrykach dostawców tej firmy, a także spotkania w salonie wystawowym w siedzibie firmy Avargraf Sp. z o.o. w Warszawie przy ulicy Tanecznej 7.

Od ponad 20 lat Avargraf zajmuje się sprzedażą  maszyn i materiałów poligraficznych. Są wśród nich urządzenia zarówno nowe jak również używane, które cieszą się nie mniejszym zainteresowaniem naszych klientów, bo są doskonałą alternatywą dla firm, które chcą inwestować i się rozwijać, ale nie mogą sobie pozwolić na nowe maszyny w trudnym dla nich ekonomicznie czasie. W siedzibie naszej firmy prezentowanych jest od dawna wiele z nich. W najbliższych miesiącach  będzie można zobaczyć ich znacznie więcej, ponieważ kolejne pojawią się w naszym salonie demonstracyjnym w Warszawie już wkrótce. Dlatego wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, gdzie wszyscy pracownicy służą naszym gościom pomocą i radą. Takie spotkania to doskonała okazja, by zasięgnąć szczegółowych informacji dotyczących parametrów technicznych oraz praktycznych aspektów użytkowania danej maszyny – mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf Sp. z o.o.

W najbliższym czasie Avargraf planuje też zorganizowanie cyklu spotkań bezpośrednio u producentów maszyn – w fabrykach dostawców tej firmy.

Takie spotkania odbędą się m.in. w siedzibie firmy Schmedt, niemieckiego producenta urządzeń do oprawy twardej -  w Biennenbüttel w okolicach Hamburga. Zorganizowane zostaną także spotkania w siedzibach firm: Perfecta – niemieckiego producenta krajarek oraz Hohner – niemieckiego producenta zautomatyzowanych linii zszywających do wydajnej obróbki sfalcowanych arkuszy.


Jesteśmy przekonani, że w naszych najbliższych propozycjach każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Oferta Avargrafu jest bowiem bardzo bogata, a siła naszej firmy tkwi w jej różnorodności, co pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży maszyn zarówno nowych, jak również używanych – mówi Sławomir Kugaudo.


Warto wspomnieć, że w przypadku sprzedaży nowych maszyn firma Avargraf oferuje pełen zakres wiedzy na temat danego urządzenia oraz prezentacje maszyn, jakimi zainteresowani są klienci. W przypadku maszyn używanych Avargraf oferuje ich sprzedaż w dwóch wariantach. Jednym z nich jest przejęcie używanej maszyny na drodze rozliczenia z klientem w momencie sprzedaży nowej maszyny tego samego lub innego typu, innym – kupno maszyny używanej pod konkretne zamówienie klienta. Dlatego tak wiele firm podejmuje z nami współpracę w różnych zakresach, co oczywiście nas bardzo cieszy – mówi Sławomir Kugaudo. - Z pewnością na ten sukces pracuje również serwis naszej firmy, który posiada możliwość dokonania przeglądu wszystkich maszyn firm, których jesteśmy przedstawicielem, zapewniając ich dalsze serwisowanie. Dotyczy to zarówno maszyn nowych, jak również używanych, a to daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa zawieranych z nami transakcji.
 
Więcej informacji na temat oferowanych przez Avargraf urządzeń ( m.in. takich firm jak Lamina Systems AB, Tauler Maquinaria, Hohner, CP Bourg, James Burn International, Rachner, Perfecta, GUK, Busch, Schmedt czy Biacciottini) można znaleĽć na stronach internetowych www.avargraf.com.pl bądĽ kontaktując się z firmą Avargraf telefonicznie lub mailowo. Tą drogą można również umówić się na spotkanie w salonie demonstracyjnym firmy, gdzie można obejrzeć wiele maszyn i urządzeń, znajdujących się w ofercie tego dostawcy.