TARGI POLIGRAFIA 2009 - PREZENTOWANE NOWOŚCI -linia do pakowania wydawnictw Entrance firmy Syspac

Linia do pakowania wydawnictw Entrance firmy Syspac to jedno z najbardziej interesujących urządzeń, jakie zaprezentował Avargraf, tym bardziej, że była to pierwsza jego prezentacja w naszym kraju.

Entrance firmy Syspac to innowacyjna, produkcyjna linia do insertowania, pakowania oraz adresowania zapakowanego produktu zapakowanego w folie.

Zaprojektowana jest do pracy samodzielnej oraz w linii z taśmowcami i oklejarkami. Łatwość obsługi, duża elastyczność, możliwość szybkiej zmiany wymiarów opakowania oraz bardzo przystępna cena stanowią główne zalety tej linii.


Entrance jest kompatybilna z dużymi liniami do małogabarytowej produkcji, ale może być również odpowiednim rozwiązaniem dla firm rozpoczynających działalność na rynku pakowania produktów, nie posiadających jeszcze żadnych maszyn z tego zakresu.
Standardowo linia składa się z jednostki pakującej i transportującej. Pierwsza z nich umożliwia zamykanie wzdłużne oraz poprzeczne, posiada komorę na rolki z folią (w której możliwe jest założenie jednocześnie dwóch rolek), elektroniczny naciąg folii, a także elektroniczną kontrolę cyklu pracy. Jednostka transportująca posiada trzy automatyczne nakładaki (z których każdy jest wyposażony w elektroniczny system detekcji braku produktu lub jego zdublowania) oraz automatyczny nakładak ruchomy.


Opcjonalnie linia Entrance może być wyposażona w automatyczne urządzenie otwierające pierwszą stronę oraz elektroniczną registrację zadrukowanej folii.
Prędkość linii wynosi do 7500 cykli na godzinę, zaś rozmiary
od 100 x 150 x 0,5 mm do 250 x 420 x 30 mm. Obsługuje folie z rolki o maksymalnej szerokości 590 mm. Ich maksymalna średnica zewnętrzna wynosi 380 mm (wewnątrz rolki), a minimalna średnica wewnętrzna rolki 75 mm.


Linia Entrance firmy Syspac to bardzo dobrej jakości urządzenie. Podnosi jakość pakowania, skraca czas potrzebny na ten etap produkcji, jest łatwa w obsłudze, pozwala na eliminowanie ewentualnych błędów, stanowi więc doskonałą alternatywę zarówno dla dużych, jak i niewielkich firm, które dopiero zaczynają swoją przygodę z opakowaniami lub mają to w planach. Mamy więc nadzieję, że spotka się z dużym zainteresowaniem podczas wystawy w Poznaniu dokąd już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy – mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf Sp. z o.o.