"Świat Poligrafii" 9/2003 -Spotkanie Dzialu Eksportu KPG z dealerami

W dniach 12 i 13 września odbyło się w Antwerpii, spotkanie Działu Eksportu KPG z dealerami. Uczestniczyło w nim ponad 100 osób w tym duża grupa z Polski, reprezentanci firm Avargraf, Grafikus, Heidelberg, Reprograf, Scorpio, Tonan.

Dzień pierwszy poświęcony był prezentacji produktów KPG. Zapowiedziana została nowa płyta do systemów CtP uczulona na światło fioletowe. Poinformowano o nowym produkcie, płycie do fleksografii – Flexcel. Na zakończenie przedstawiono informację dotyczącą Drupy 2004 – lokalizację stoiska oraz jego multimedialną makietę. Nie zapomniano o wspólnej kolacji.

Drugi dzień był poświęcony na integrację, zorganizowane zostało Żeglarskie Spotkanie, w którym uczestniczyli również pracownicy KPG Benelux oraz ich dealerzy i klienci, w sumie około 600 osób. Po powitaniu wszyscy uczestnicy udali się na rejs, można było sprawdzić swoje żeglarskie (nie tylko) umiejętności pod okiem wytrawnych żeglarzy. Na wracające wilki morskie oczekiwał posiłek – daniem głównym i nieomalże jedynym były homar, w dowolnej ilości.

Opracowano na podstawie informacji prasowej firmy KPG.