Oprogramowanie (workflow) do zarządzania przepływem prac - KODAK INSITE PREPRESS PORTAL

Kompletne rozwiązanie internetowe usprawniające system zarządzania przepływem prac.

 

 

Właściwości:

• Przesyłanie plików przez Internet, pliki wstawiane są bezpośrednio do odpowiednich prac

• Podgląd prac online, bez konieczności przemieszczania się lub ponoszenia kosztów przesyłki kurierskiej

• Współpraca online z klientami, zespołami produkcyjnymi oraz obsługą klienta

• Zwiększona przejrzystość oraz kontrola zarządzania projektami, plikami, wnioskami o zmianę oraz akceptacjami

• Automatyczne przetwarzanie plików

• Oszczędność czasu, dzięki podglądowi prac na ekranie monitora

 

 

 

Dzięki oprogramowaniu Kodak InSite możliwe jest usprawnienie kompletowania zleceń, śledzenia ich realizacji oraz wykonywania podglądów prac online. Oprogramowanie InSite jest bezpiecznym portalem internetowym procesu prepress. Umożliwia wygodną komunikację online pomiędzy drukarniami i ich klientami. Z dowolnego komputera z dostępem do Internetu klienci, pracownicy przygotowalni oraz przedstawiciele obsługi klienta mogą składać zlecenia, inicjować przetwarzanie plików, śledzić postęp prac, sprawdzać aktualny wygląd zleceń, współpracować z grafikami i pracownikami przygotowalni oraz zatwierdzać prace. Oprogramowanie InSite jest efektywną metodą pozwalającą na redukcję czasu pracy, rozszerzenie działalności, również w znaczeniu geograficznym, zbliżenie klientów do cyklu produkcyjnego prepress oraz zaspokajanie rosnących potrzeb klientów.

 

Lepszy poziom zadowolenia klienta oraz zarządzanie zleceniami.

Baza danych InSite kontroluje składanie zleceń, wniosków o zmianę, akceptacje oraz odrzucenia stron. W efekcie można obniżyć koszty operacyjne, poprawić komunikację z klientem, zmniejszyć liczbę błędów oraz otrzymywać bardziej precyzyjne zestawienia kosztów. Zatrudniani specjaliści mogą otrzymywać zlecenia wewnętrzne i zewnętrzne z mniejszymi opóźnieniami, oraz w oparciu o sprawny proces akceptacji zleceń.

 

Oprogramowanie Kodak InSite wpływa na poprawę integracji, automatyzacji i współpracy w typowym przepływie prac, tworząc środowisko produkcyjne sprawne i o wysokiej jakości. Dzięki Kodak InSite czynności związane z realizacją zleceń – wysyłanie i pobieranie plików, sprawdzanie ich, opracowywanie, wnoszenie uwag, wniosków o zmianę oraz zatwierdzenia – są rejestrowane w bazie danych Oracle, a dostępne w historii zleceń. Współpraca z systemami biznesowymi oraz produkcyjnymi (MIS) jest możliwa poprzez oprogramowanie Kodak Link.

 

Możliwość zaprezentowania wizerunku swojej firmy na spersonalizowanej stronie internetowej ze znakiem firmowym.

Portal internetowy InSite, zawierający informacje o firmie oraz jej logo na każdej stronie, stanowi potwierdzenie wartości i wiodącej roli firmy. Po zalogowaniu, klienci mogą sprawdzić status realizacji zleceń oraz widzą miniatury stron w przygotowaniu. Bezpieczny, szyfrowany portal pozwala na oglądanie stron w zbliżeniu, sprawdzanie barw, wprowadzanie uwag, wniosków o zmianę oraz zatwierdzanie indywidualnych stron, podczas gdy wszelkie wnioski o zmianę są rejestrowane oraz dostępne w bazie danych produkcyjnych.

 

Dokładność, niezawodność i precyzja koloru w wykonywaniu wzorów koloru na ekranie.

Oprogramowanie Kodak Matchprint Virtual, posiadające certyfikac SWOP, jest rozwiązaniem służącym do wykonywania wzorów koloru na ekranie, które rozszerza kontrolę nad przepływem prac InSite. Zastosowanie tej opcji zapewnia dokładne i precyzyjne oddanie barw w różnych lokalizacjach na skalibrowanych monitorach oraz przy standardowym oświetleniu. Przy korzystaniu oprogramowania Matchprint Virtual, jest to możliwe dzięki zastosowaniu profili ICC, monitorów z certyfikatem wierności koloru oraz precyzyjnych narzędzi do kalibracji i weryfikacji barw.

 

Zwiększenie systemu zarządzania przepływem prac oraz integracja.

Systemy zarządzania przepływem prac Kodak można ulepszyć poprzez integrację oprogramowania Kodak z modułami oprogramowania innych firm, które pozwalają na połączenie systemów kreatywnych, produkcyjnych, i biznesowych (MIS). Systemy te zwiększają przepływ prac w procesie projektowania oraz w procesie druku i wykończenia. Umożliwiają automatyzację, która wpływa na redukcję kosztów drukarni, skrócenie czasu realizacji zleceń, pozyskanie nowych oraz utrzymanie już istniejących klientów, a także podniesienie jakości ich obsługi. Produkty Kodak wykorzystują w pełni standardy plików otwartych, takie jak JDF.

 

 

 

Dane techniczne:

 

 

 

Oprogramowanie Matchprint Virtual (opcjonalnie)

 

Wykonywanie wzorów koloru na ekranie, przy pomocy oprogramowania z certyfikatem SWOP, co zwiększa kontrolę obróbki koloru w systemie do zarządzania przepływem prac InSite.

Smart Review

Zdalne wykonywanie wzorów koloru na ekranie, włącznie z podglądem prac w dużym zbliżeniu, oraz pomiarami. Obsługa profili ICC (w trakcie normalizacji Prinergy). Zawiera możliwość poprawy/odrzucania stron, dołączania uwag oraz wniosków o zmianę.

Umożliwia wielu użytkownikom, znajdującym się w różnych lokalizacjach, jednoczesną weryfikację stron w wysokiej rozdzielczości, współpracę nad zmianą treści oraz porozumiewanie się online. Wykonywanie wydruków próbnych oraz weryfikacja stron możliwe jest zarówno w trybie widoku pojedynczych, jak i wszystkich stron jednocześnie.

Auto - normalizacja

 

Pobieranie plików poprzez oprogramowanie InSite i automatyczne kopiowanie ich do odpowiednich hot-folderów.

Pliki przechodzą przez proces normalizacji (w systemie workflow Prinergy), klienci natomiast otrzymują raport z informacją o błędach i ostrzeżeniach.

Składanie zleceń

 

Klienci mogą tworzyć nowe prace i wysyłać pliki do automatycznej obróbki.

Pobieranie plików

 

Wysyłanie oraz pobieranie zleceń lub poszczególnych stron, przy zachowaniu ustalonego procesu obróbki zleceń.

Pobieranie plików do wydruków próbnych w formacie PDF

 

Administratorzy mogą udostępnić pliki o wysokiej rozdzielczości, w celu wykonania zdalnych wydruków próbnych.

Użytkownicy mogą tworzyć i pobierać wielostronicowe pliki w formacie PDF.

Bezpieczny osobisty login

 

Kontrolowany dostęp oparty na nazwie użytkownika, hasło oraz konto klienta, zapewnia bezpieczny dostęp klienta wyłącznie do jego zleceń. Stosowane jest szyfrowanie SSL.

Wiele wersji językowych

 

Języki: niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, niderlandzki, japoński, chiński, angielski, duński, fiński, norweski, polski, portugalski i szwedzki.

Przepływy prac weryfikacyjnych i akceptacyjnych

Możliwość nadania uprawnień do weryfikacji i akceptacji zleceń wielu użytkownikom.

Interfejs oznaczony logo klienta

 

Interfejs przeglądarki pozwala na zamieszczenie grafiki firmowej w nagłówku i stopce, w celu identyfikacji firmy.

Uwaga: możliwość ta jest obecnie dostępna w Smart Review.

Arkusz informacji o zleceniu

 

Oparty na XML formularz, który może stanowić część szablonu zlecenia oraz może być wykorzystany do gromadzenia informacji o zleceniu na początku lub w trakcie procesu produkcyjnego. Arkusze można konfigurować w odniesieniu do stylu, zawartości, dozwolonych wartości pól oraz możliwości edycji pól.

Aktywna lista użytkowników

 

Wyświetla listę użytkowników zalogowanych w danej chwili do InSite poprzez Administratora InSite.

Weryfikacja dostępu

Wyświetlanie informacji, którzy użytkownicy mają uprawnienia dostępu.

Podgląd strony

 

Łatwy w użytkowaniu interfejs umożliwia podgląd strony z lub bez widoku miniatur. Podgląd możliwy jest według nazw plików lub według szablonów systemu przepływu prac Prinergy. Informacje o stronach mogą być filtrowane, w zależności od stanu stron.

Log transakcji

 

Każda interakcja z oprogramowaniem InSite jest rejestrowana w bazie danych dla zachowania kompletnych danych i dokładnego zestawienia kosztów.

Zawiadomienia drogą e-mailową

 

Automatyczne zawiadomienia o założeniu zlecenia, wniosków o weryfikację lub zmianę oraz o innych działaniach, wysyłane są do wyznaczonych osób drogą e-mailową. Szablon e-mail umożliwia zamieszczenie firmowych nagłówków oraz spersonalizowanych wiadomości.

Podgląd dla użytkownika obsługi

 

Umożliwia wewnętrznym użytkownikom podgląd wielu klientów oraz informacji o ich zleceniach poprzez wyszukiwarkę.

Szablony zleceń

 

Umożliwiają klientom wybór planu obróbki opartego na możliwościach oferowanych przez drukarnię.

Oprogramowanie Kodak InSite Desktop Preflight Software

Wysyłanie plików do InSite może być wykonywane bezpośrednio z programu Kodak InSite Desktop Preflight Software

Łącze WAM!NET

Łącze WAM!NET umożliwia korzystanie z usług WAM!NET jako alternatywnego mechanizmu do wysyłania plików, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości użycia InSite w przypadku zleceń, obróbki oraz oceny wysyłanych plików.

 

 

 

Załączniki

Przepisz kod

captcha