Kieszeniowa falcerka farmaceutyczna GUK FA 35

Falcerka FA 35 należy do kategorii tzw. falcerek farmaceutycznych, a więc dedykowanych do falcowania arkuszy o bardzo niskich gramaturach. Charakterystyczną cechą falcerek z tej kategorii jest dobieranie konfiguracji w oparciu o indywidualne potrzeby produkcyjne. Użytkownik ma więc szerokie spektrum wyboru opcji, ułatwiających produkcję ulotek. Podobnie jak w przypadku falcerek akcydensowych, tak i przy farmaceutycznych bazową konfiguracją jest dobór nakładaka oraz określenie ilości modułów falcujących jak też ilości kaset (pomiędzy 4 a 8 w I agregacie i 2 – 8 w II i kolejnych agregatach)w poszczególnych modułach.

W przypadku modelu Fa 35 użytkownik ma do dyspozycji:

- SVA – tzw. nakładak skośny – dedykowany do prac o małym formacie startowym;

- SAF – nakładacz tzw. niskiego stosu –pobieranie papieru odbywa się od dołu, a więc istnieje możliwość ciągłego dokładania arkuszy, w trakcie pracy, na górę stosu

- FL 2 – nakładacz stołowy tzw. wysokiego stosu.

 

Oprócz klasycznych rozwiązań firma GUK oferuję swoim użytkownikom również opcje specjalistyczne takie jak np.:

- bigowanie wodne

- sztancowanie

- nanoszenie ścieżek kleju (jedną lub wieloma dyszami)

- perforację itp.

 

W przypadku budowania konfiguracji falcerek Fa, warto mieć na uwadze iż, zawsze istnieje możliwość dostawienia kolejnego modułu w przyszłości – np. w miarę zwiększania potrzeb produkcyjnych.

 

 

Dane techniczne:

Format maksymalny:

350 x 420 mm */350 x 650 mm (opcjonalnie)

Format minimalny:

105 x 145 mm *

Wydajność:

Do 150 m/min *

* Podane powyżej dane techniczne mogą się różnić w zależności od dobranej konfiguracji,  oraz układu falcowania, rodzaju papieru itp.

 

Przepisz kod

captcha