Urządzenie do oklejania pudełek kartonowych CMC ITALIA Q-BOX

To urządzenie do oklejania pudełek kartonowych jest dobrym wyborem do wykańczania ekskluzywnych pudełek dla małych i średnich serii. Pozwala na wydajną produkcję doskonale wykończonych pudełek o najwyższej jakości.

Wstępnie uformowane wcześniej pudełko z przyklejoną do dna oklejką musi być ręcznie umieszczone przez operatora na dzielonej głowicy. W tym położeniu układ podciśnieniowy utrzymuje produkt podczas całego cyklu składania, owijania okleiny na 4 krawędziach i prasowania. Po zakończeniu całego cyklu głowica zwalnia gotowe pudełko i jest ono automatycznie przekazywane na stół odbiorczy.

Dzięki zastosowaniu barier świetlnych maszyna może być obsługiwana z trzech stron. Programowanie parametrów pracy odbywa się za pomocą intuicyjnego i czytelnego ekranu dotykowego. Oprogramowanie pozwala na ustawienia każdej z faz roboczych, tak by parametry pracy można było regulować dla różnych materiałów.

Zestaw narzędzi (dzielone kopyto) do formowania jest inny dla każdego rozmiaru pudełka. Można je wykonać za pomocą drukarki 3D lub mogą być również wykonane w drewnie lub innym równoważnym materiale.

Model:

Q-BOX

Q-BOX L

Moc:

2,5 kW

Format minimalny [mm]:

Format maksymalny [mm]:

60 x 50

450 x 400

Wysokość pudełka [mm]:

10 – 120

10 – 150

Max prędkość mechaniczna:

do 10 cykli/minutę

Wymiary urządzenia (D x S x W):

135 x 135 x 240

140 x 140 x 320

Waga netto:

1050 kg

1200 kg

Przepisz kod

captcha