Linia do oprawy zeszytowej HOHNER HSB 8000 (2009) JS062207 Sprzedana

Rok produkcji: 2009

Numer referencyjny: JS062207

 

Specyfikacja:

Używana maszyna Hohner HSB 8000 z 2009 roku

  • 4 pionowe samonakładaki sfalcowanych arkuszy
  • 1 nakładak okładek
  • 1 stacja ręcznego nakładania
  • Agregat szyjący (2 głowice Universal 52/8S)
  • Trójnóż
  • Wykładanie strumieniowe
  • narzędzie do wycinki;
  • wyposażenie do pracy z małym formatem
  • zestaw do szycia oczkowego.

 

Pionowy nakładak sfalcowanych arkuszy - charakterystyka

Nakładaki pionowe Hohnera HSB 8000, zostały zaprojektowane z myślą o ułatwieniu pracy operatorowi maszyny. Gwarantują one precyzyjne i bardzo szybkie nakładanie sfalcowanych arkuszy (składek). Wszystkie nastawy nakładaczy, takie jak na przykład włączanie lub wyłączanie, zmiana formatów, aktywacja przednich lub tylnych łapek odbywają się błyskawicznie i całkowicie bez narzędziowo. Nakładaki wyposażone są w bęben otwierający składki, który w połączeniu z układem łapek gwarantuje bezproblemowe otwieranie. Nad poprawnością nakładania, czuwa układ fotokomórek. Łańcuch transportujący składki do sekcji szyjącej, został wyposażony w specjalne palce, dzielące go na sekcje, ułatwiające tworzenie stosu ze składek oraz poprawne ich prowadzenie. Pokrycie łańcucha specjalną osłoną gwarantuje brak bezpośredniego styku papieru z łańcuchem, a co za tym idzie, brak możliwości zarysowania bądź jakiegokolwiek innego uszkodzenia papieru.

 

Stacja okładkowa - charakterystyka

Stacja okładkowa w maszynie HSB 8000 pracuje w układzie pionowym. W przeciwieństwie do stacji poziomych, może być załadowana większa ilością arkuszy. Również w przypadku nakładaka okładkowego, duży nacisk położono na brak możliwości zarysowania bądź innego uszkodzenia papieru.

Sekcja szyjąca- charakterystyka

Sekcja szyjąca maszyny HSB 8000 standardowo wyposażona jest w dwie głowice Universal 52/8S. Opcjonalnie, sekcje szycia można rozbudować do 4 głowic. Głowice Hohnera od wielu lat są najczęściej wybieranym rozwiązaniem zarówno przez klientów na całym świecie, jak też i – co ciekawe – również przez producentów maszyn które posiadają sekcje szycia. Głowice Universal 52/8S czynią sekcje bardzo wydajną i szybką – osiągającą prędkość do 8.000 szyć na godzinę. Co więcej, producent dołożył wszelkich starań, aby wszystkie nastawy były bardzo łatwe i niezwykle mało czasochłonne. Oczywiście użytkownik ma do wyboru szeroką paletę typów drutu oraz rodzaju formowania zszywki (szerokość, kształt etc.). Wyżej opisany układ palcy na łańcuchu transportującym, gwarantuje precyzyjne pozycjonowanie papieru, nawet przy maksymalnej prędkości maszyny.

Trójnóż - charakterystyka

Trójnóż w maszynie HSB 8000 został stworzony w oparciu o rozmowy z klientami i wyszedł naprzeciw ich potrzebom. Przede wszystkim warto wspomnieć o sekcji podawania broszur do trójnoża – w przypadku HSB 8000 podawanie do trójnoża realizowane jest za pomocą układu łańcuchowo – rolkowego, zabezpiecza to broszury przed jakimkolwiek zarysowaniem czy innego rodzaju odkształceniem. Drugą charakterystyczną cechą jest to, że wszystkie ustawienia trójnoża wykonywane są bez potrzeby użycia żadnych narzędzi. Nastaw jest niezwykle prosty i szybki (nawet w przypadku nastawienia pracy z podwójnym użytkiem).

 

Bardzo mały przebieg maszyny

Stan techniczny: bardzo dobry

Zapytaj o cenę

Przepisz kod

captcha