Poznaj składarko-sklejarki APR Solutions w trakcie dni otwartych 17-18 lipca

Box Plus

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Dni Otwarte firmy APR Solutions SRL w fabryce firmy w Rondissone (Turyn), Włochy, w terminie 17 - 18 lipca 2017, gdzie będą prezentowane  zaawansowane technologicznie składarko-sklejarki: BOX PLUS-1 z automatycznym podajnikiem strumieniowym Plus oraz stołem automatycznego zbierania na wykładaniu i BOX PLUS-2 wyposażona dodatkowo w inserter oraz w system 3D do przekształcania dwuwymiarowego zginania na trójwymiarowe. Prezentowane będą również maszyny do nakładania taśmy dwustronnej i zrywającej ATHOS PLUS w wersji automatycznej i ATHOS w wersji półautomatycznej.

Składarko-sklejarki BOX PLUS budowane w kilku wersjach opracowane są w celu realizacji pudełek liniowych oraz z dnem automatycznym; teczek prostych lub z dwiema kieszeniami; kopert oraz teczek z przegródkami i teczek prezentacyjnych z wewnętrznymi kieszeniami na dokumenty; kopert na płyty DVD z jedną lub dwiema kieszeniami; kopert o złożonym formacie od 12 x 15 do 70 x 100 cm; kopert na dokumentację medyczną oraz kopert o specjalnych formatach; nakładania taśmy dwustronnej na plakaty; koperty itd. (zastosowanie aplikatora RAP); kopert kurierskich (DHL, FeedEx itd.) z taśmą dwustronną i zrywającą Tear Tape (zastosowanie aplikatora RAP STRIP), możliwość zastosowania insertera do wrzucania wielu rodzajów produktów, składania i sklejania 70% reklamówek, teczek i kopert o dużej pojemności (zastosowanie Systemu 3D). Maszyny BOX PLUS pracują w formacie max 720 x 1020 mm, na gramaturze od 150 do 400 gram/m² z prędkością mechaniczną max 120 m/min.

Maszyny ATHOS do nakładania każdego rodzaju taśmy dwustronnej, akrylowej, piankowej, transferowej i z PVC na każdy rodzaj papieru, kartonu, tektury falistej, PVC, plastiki, akryle i drewna produkowane w różnych wersjach formatowych budowane są z podawaniem ręcznym, półautomatycznym i automatycznym, z zastosowaniem jednego lub więcej aplikatorów taśmy RAP zainstalowanych na taśmie transportowej celem właściwego uszczelnienia arkusza podczas aplikacji, systemem sterowania PLC z ekranem dotykowym oraz różnymi rodzajami wykładania produktu, a także z systemem automatycznego zbierania produktu końcowego, dzięki któremu arkusze łatwo się wyrównują. Oto kilka produktów możliwych do realizacji z różnymi wersjami maszyny ATHOS: plakaty, koperty, pocztówki, teczki, metki, ramki do zdjęć, pudełka z polipropylenu, kalendarze, reklamówki, tektura falista, katalogi z próbkami tkanin oraz inne zastosowania. Maszyna ATHOS pracuje na papierze w zakresie gramatur 80 – 800 g/m², tekturze falistej o fali A, B, C, E, F, N, EB, EF oraz na PVC, plastiku, akrylu i drewnie o grubościach w zakresie 1 – 10 mm, jej max prędkość mechaniczna to 70 m/min.

Maszyny oferowane są bardzo elastycznych konfiguracjach, które mogą być modyfikowane pod względem wyposażenia pod potrzeby klienta.

Firma Avargraf jest wyłącznym przedstawicielem firmy APR Solutions SRL na rynku polskim. Nasi pracownicy będą dostępni w czasie Dni Otwartych w fabryce producenta w Rondissone, udzielą Państwu wszelkich informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania w języku polskim.

W asortymencie firmy APR Solutions SRL znajdziecie Państwo wszystko co jest potrzebne, aby sprostać na najwyższym poziomie rosnącym wymaganiom rynku w zakresie produktów możliwych do wykonania na maszynach tego producenta.

W celu uzyskania więcej informacji lub potwierdzenia wizyty prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt mailowy:avargraf@avargraf.pl

www.avargraf.pl/kontakt

Serdecznie zapraszamy

 

BOX PLUS 2  

 

ATHOS PLUS