Ekskluzywne Dni Otwarte firmy Schmedt wyłącznie dla klientów z Polski 18-19 września

 

Serdecznie zapraszamy użytkowników i introligatorów z Polski na pokaz maszyn do oprawy twardej w dniach 18-19 września 2018 – tymi słowy niemiecka firma Schmedt wraz z firmą Avargraf zaprasza do swojej siedziby wszystkich, którzy chcą zdobyć lub rozbudować wiedzę na temat produkcji oprawy twardej.

                Firma Schmedt GmbH & Co KG powstała w Niemczech w 1967 roku i od tego czasu nieprzerwanie, produkuje i dostarcza maszyny i urządzenia do produkcji książek w oprawie twardej. W swojej ofercie firma posiada wiele modeli maszyn dedykowanych zarówno do poszczególnych etapów produkcji jak też do kompleksowego wykonania całej oprawy.

                „Nasze dni otwarte, które odbędą się w dniach 18 - 19.09.2018, kierujemy specjalnie dla naszych polskich klientów, wśród których nasze urządzenia i produkty cieszą się dużym powodzeniem i uznaniem już od wielu lat” – mówi Hans-Hinnark Schmedt współwłaściciel firmy. „Duża w tym zasługa firmy Avargraf – naszego wyłącznego dystrybutora na Polskę, który już od kilkunastu lat dostarcza nasze maszyny oraz świadczy ich pełną obsługę serwisową” – kontynuuje.

W programie dni otwartych znajdzie się prezentacja wszystkich maszyn i urządzeń z obecnej oferty Schmedt’a, oczywiście każdą z maszyn będzie można indywidualnie obejrzeć i przetestować a na specjalne życzenie a nawet wykonać próby na własnych materiałach. Dodatkowym atutem obecności na dniach otwartych, jest również możliwość odwiedzenia introligatorni, specjalizującej się w produkcji książek w oprawie twardej i wymiany doświadczeń oraz zasięgnięcie porad u jej pracowników i operatorów maszyn. 

Szczególną uwagę warto będzie zwrócić na „flagowe” produkty firmy Schmedt a więc:

- Maszyny do produkcji okładek twardych Präzi Case oraz Präzi Case Pro

- Maszyny do produkcji okładek wielkoformatowych PräDeka XL

- Maszynę do zawieszania bloków książkowych w okładkę  Prä Leg

- Prasę do książek z jednoczesnym wypalaniem rowka Prä Form.

Oprócz powyższych maszyn, zwiedzający będą mogli obejrzeć maszyny do: złocenia, cięcia (okleiny oraz tektury), nanoszenia kleju.

W programie dni otwartych znajdą się również nowości w ofercie producenta, który stale ją rozwija dopasowując do aktualnych potrzeb rynku. Do najciekawszych  nowości z pewnością należy maszyna PräziGard, przeznaczona do łączenia tzw. wyklejek z blokami książkowymi.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, warto zarezerwować sobie czas na obecność na dniach otwartych już dziś, do czego gorąco zachęcamy.

Nie pozostaje zatem nic innego jak zaprosić Państwa na dni otwarte firmy Schmedt, w dniach 18-19.2018 pod adresem:

 

Schmedt GmbH & Co. KG
Dwengerkamp 1 • 21035 Hamburg • www.schmedt.de

Swoją obecność uprzejmie prosimy zgłosić lub potwierdzić do firmy Avargraf drogą mailową na adres:

avargraf@avargraf.pl lub j.szczepaniak@avargraf.pl;

Bądź też telefonicznie, pod numerami telefonów:

22 331 33 31 lub 22 331 33 37 lub 609 104 709

 

Pozwoli to przygotować indywidulaną prezentację