Nowość w ofercie - Banderolownica BandTech XT-32

Banderolownica BandTech XT–32 do banderolowania etykiet taśmą papierową poweklekaną lub taśmą polipropylenową (PP).

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zarówno z sektora poligraficznego, jak i innych wprowadziliśmy do oferty nowy model urządzenia do banderolowania produktów taśmą papierową powlekaną lub polipropylenową (PP). Urządzenie świetnie sprawdza się do pakowania gotowych wydruków (etykiet, książek, zeszytów, kalendarzy, kopert), jak również innych produktów takich jak wyroby spożywcze, tekstylne, gospodarstwa domowego oraz konfekcjonowania opakowań jednostkowych.

Banderolownica BandTech XT–32 do banderolowania etykiet taśmą papierową pokrytą tworzywem sztucznym lub taśmą polipropylenową została zaprojektowana z myślą o bezproblemowym banderolowaniu różnorodnych materiałów i produktów. Urządzenie charakteryzuje się bardzo intuicyjną obsługą oraz niezwykle szybkim nastawem.

Główne cechy wyróżniające banderolownicę to najwyższa jakość, niezawodność oraz wszechstronne możliwości zastosowania przy konkurencyjnej cenie. Wartym podkreślenia jest również niezwykle prosta i szybka wymiana taśmy lub folii banderolującej i natychmiastowa gotowość do pracy.

Specyfikacja techniczna i więcej szczegółów: Banderolownica BandTech XT-32