Avargraf oraz Schmedt na Hunkeler Innovationdays 2019

 

 

Serdecznie zapraszamy użytkowników i introligatorów z Polski na pokaz maszyn do oprawy twardej firmy Schmedt, podczas Hunkeler Innovations days, które odbędą się w dniach 25 – 28.02 w Lucernie.

Na stoisku Schmedt’a znajdzie się Liniia do produkcji okładek - COVER ONE – składająca się maszyny Präzi Case Pro C1, połączonej z wycinarką elastycznych grzbietówek oraz urządzenia Power Tower C1, które zespalało sterowanie wszystkimi w/w urządzeniami oraz ich nastawami, dając dodatkowo możliwość zaczytywania i ustawiania maszyn wedle kodów paskowych. Wartym podkreślenia jest fakt iż całkowicie automatyczny nastaw całej linii, w oparciu o kod paskowy, skraca czas narządu maszyny poniżej 10 sekund, czyniąc ją niezastąpionym rozwiązaniem w drukarniach specjalizujących się w zleceniach z dużą zmiennością formatów. Dodatkowym atrybutem linii Cover 1 system, jest możliwość produkcji oprawy zintegrowanej. Ponadto podczas targów zostaną zaprezentowane flagowe maszyny Schmedt’a takie jak Pra Leg – maszyna do zwieszenia bloków w okładkę oraz Pra Form – maszyna do prasowania z jednoczesnym wypalaniem rowka książek w oprawie twardej.

Oczywiście na stoisku firmy Schmedt nie może zabraknąć przedstawicieli firmy Avargraf, wyłącznego dystrybutora marki Schmedt w Polsce, którzy będą służyli doradztwem technicznym i pomocą w doborze konfiguracji maszyn.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, warto zarezerwować sobie czas na obecność na stoisku Schmedt’a już dziś, do czego gorąco zachęcamy.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu przed rozpoczęciem Hunkereler Innvotaiondays, pod numerem: 22 331 33 33

Oraz w trakcie ich trwania, pod numerem: 609 104 709.