Światowa premiera nowych urządzeń APR Solutions na stoisku firmy Avargraf podczas targów Warsaw Pack 2019

                                

 

APR Solutions s.r.l., którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Avargraf, oficjalne zaanonsował wprowadzenie na rynek nowych modeli swoich urządzeń - MAXI. Zostaną one po raz pierwszy zaprezentowane na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019, które będą się odbywać w dniach od 5 do 7 marca w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Avargraf zaprasza tam na stoisko nr 36 w hali E. Nieco później, w dniach 12-14 marca urządzenia będą prezentowane na wystawie CCE International Corrugated & Carton Exhibition, która odbędzie się w Monachium na terenach Munich Trade Fair Center. Firma APR Solutions s.r.l. zaprasza wszystkich zainteresowanych na swoje stoisko nr 928 w hali B6.

Zmiany w społeczeństwie, kulturze, gospodarce, a zwłaszcza Internet generują nowe perspektywy w różnych sektorach rynku. Komercyjny rynek drukarski oraz rynek opakowań ulega wielu zmianom wraz z rozwojem organizacji i oferuje szeroką gamę różnych produktów, aby zadowolić klientów. Obecnie coraz więcej drukarń uważa, że opakowania mogąc być same w sobie niestandardowym produktem oraz doskonałą platformą do przeniesienia wartości dodanych zależnych jedynie od inwencji projektanta. 

Włoski producent dostrzegając zmieniające się potrzeby rynku koncentruje się na rozwijaniu i produkcji maszyn do przetwarzania papieru i kartonu  dla wykończeniowego i opakowaniowego sektora poligrafii, a także rozwiązań w zakresie aplikacji taśm klejących dla potrzeb innych gałęzi przemysłu. Rok 2019 jest rokiem oficjalnego wprowadzenia na rynek nowych modeli "MAXI" w szerokości roboczej 1600 i 2200 mm. Modele te występują zarówno w wersji półautomatycznych jak i w pełni zautomatyzowanych maszyn do aplikacji taśm i produkcji pudeł klejonych liniowo oraz prostych kopert, maszyny te dedykowane są do pracy na kartonie i tekturze falistej.

Należy wspomnieć, że producent rozszerzył również ofertę aplikatorów i w chwili obecnej może zaoferować 5 różnych systemów aplikacji taśm:

  1. Taśma dwustronna (aplikatory RAP25, RAP 50 i RAP100) i jednostronna taśma samoprzylepna;
  2. Taśma zrywająca (aplikator RAP STRIP);
  3. Taśma silikonowa (aplikator RAP SIL - współpracuje z systemem klejenia);
  4. Taśma magnetyczna (aplikator RAP MAG);
  5. System do przewijania.

Na wspomnianej wystawie CCE INTERNATIONAL producent zaprezentuje następujące maszyny:

  • Maxi Athos 160 z podajnikiem ręcznym i pełną gamą aplikatorów taśm;
  • Maxi Box 160 z ręcznym podajnikiem do produkcji pudeł klejonych linowo.

 

Firma Avargraf wyłączny dystrybutor maszyn APR Solutions w Polsce zaprasza również na swoje stoisko podczas Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019, które będą się odbywać w dniach od 5 do 7 marca w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

 

 

Podczas imprezy na stoisku Avargraf będzie miała miejsce światowa przedpremiera prezentowanych na CCE INTERNATIONAL Corrugated & Carton Exhibition  maszyn Maxi Athos 160 oraz Maxi Box 160 Wraz z firmą APR Solutions już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w premierze wyżej wymienionych urządzeń. Wszyscy odwiedzający będą mile widziani i mogą liczyć na ciekawą prezentację maszyn.