Avargraf oraz GUK na Hunkeler Innovationdays 2019

Serdecznie zapraszamy użytkowników introligatorów z Polski na pokaz falcerek firmy GUK podczas Hunkeler Innovationdays, które odbędą się w dniach 25-28.02 w Lucernie.   

Na stoisku GUK’a będą prezentowane następujące urządzenia:

 

Linia falcująca dedykowana do miniaturowych użytków FA 53/10-4-AT MV11/1 Turn & Tab CTM Pick&Pack

Podawanie materiału z roli, łamanie równoległe (10 kieszeni), łamanie prostopadłe (4 kieszenie), dodatkowe łamanie równoległe nożowe, zamykanie w dwóch etykieciarkach ustawionych prostopadle względem siebie, pakowanie. Do wykonywania trójstronnie etykietowanych bookletów z roli z serializacją, systemem inspekcji i automatycznym pakowaniem w rynienki.   

 

Wysokowydajna linia potokowa bigująco – falcująca

Wykonuje całkowicie automatyczne falcowanie i bigowanie w trakcie jednego „przelotu” użytku na falcerce MB Bäuerle i bigówce Bacciottini z możliwością następujących wariantów pracy:  

podawanie produktu – bigowanie/perforowanie/sztancowanie otworów – falcowanie;

podawane produktu – bigowanie/perforowanie/sztancowanie otworów;

podawanie produktu – falcowanie.

 

Wysokowydajna linia potokowa do kuwertowania (pakowania w koperty) autoSET B4 MB Bäuerle

Praca całkowicie automatyczna, tzn. podawanie materiału z roli, cięcie poprzeczne wstęgi, zbieranie i falcowanie również kilku użytków jednocześnie zgodnie z programem, stacje do podawania wrzutek, podajnik kopert z wysokopojemnym magazynkiem i pakowanie w koperty zakończone wykładaniem pionowym.   

 

Oczywiście na stoisku firmy GUK nie może zabraknąć przedstawicieli firmy Avargraf, wyłącznego dystrybutora marki GUK w Polsce, którzy będą służyli doradztwem technicznym i pomocą w doborze  konfiguracji maszyn.

 

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, warto zarezerwować sobie czas na obecność na stoisku GUK’a  już dziś, do czego gorąco zachęcamy.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu przed rozpoczęciem Hunkeler Innovationsdays, pod numerem:

+48 22 331 33 33 oraz w trakcie ich trwania pod numerem + 48 609 104 709.