EKSLUZYWNE DNI OTWARTE FIRMY SCHMEDT WYŁACZNIE DLA KLIENTÓW Z POLSKI

 

Serdecznie zapraszamy użytkowników i introligatorów z Polski na pokaz maszyn do oprawy twardej – tymi słowy niemiecka firma Schmedt, zaprasza do swojej siedziby wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat produkcji oprawy twardej.

                Firma Schmedt GmbH & Co KG powstała w Niemczech w 1967 roku i od tego czasu nieprzerwanie, produkuje i dostarcza maszyny i urządzenia do produkcji książek w oprawie twardej. W swojej ofercie firma posiada wiele modeli maszyn dedykowanych zarówno do poszczególnych etapów produkcji jak też do kompleksowego wykonania całej oprawy.

                „Nasze dni otwarte, które odbędą się w dniach 24 - 25.09.2019, kierujemy specjalnie dla naszych polskich klientów, wśród których nasze urządzenia oraz produkty cieszą się dużym powodzeniem i uznaniem już od wielu lat” – mówi Hans-Hinnark Schmedt  współwłaściciel firmy. „Duża w tym zasługa firmy Avargraf – naszego wyłącznego dystrybutora na Polskę, który już od kilkunastu lat dostarcza nasze maszyny oraz świadczy ich pełną obsługę serwisową” – kontynuuje.

W programie dni otwartych znajdzie się prezentacja wszystkich maszyn i urządzeń z obecnej oferty Schmedt’a, oczywiście każdą z maszyn będzie można indywidualnie obejrzeć i przetestować a na specjalne życzenie nawet wykonać próby na własnych materiałach. Dodatkowym atutem, obecności na dniach otwartych, jest również możliwość odwiedzenia prawdziwej introligatorni, specjalizującej się w produkcji książek w oprawie twardej i wymiany doświadczeń oraz zasięgnięcia porad u jej pracowników i  operatorów maszyn. 

Szczególną uwagę warto będzie zwrócić na „flagowe” produkty firmy Schmedt a więc na:

- Maszyny do produkcji okładek twardych Präzi Case oraz Präzi Case Pro 

- Maszyny do produkcji okładek wielko – formatowych PräDeka XL

- Maszynę do zawieszania bloków książkowych w okładkę, Prä Leg

- Prasę do książek z jednoczesnym wypalaniem rowka Prä Form.

Oprócz powyższych maszyn, zwiedzający będą mogli obejrzeć maszyny do: złocenia, cięcia (okleiny oraz tektury), nanoszenia kleju

Oczywiście w programie dni otwartych znajdą się również nowości w ofercie producenta, który stale ją rozwija, dopasowując do aktualnych potrzeb rynku. Do najciekawszych  nowości z pewnością należą maszyny do produkcji bloków foto albumów oraz maszyny Pra Leg oraz Pra Form w wersji XS – dopasowanych do potrzeb drukarni cyfrowych.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, warto zarezerwować sobie czas na obecność na dniach otwartych już dziś, do czego gorąco zachęcamy.

Nie pozostaje zatem nic innego jak zaprosić Państwa na dni otwarte firmy Schmedt, w dniach 24-25.09.2019 pod adresem:

 

Schmedt GmbH & Co. KG
Dwengerkamp 1 • 21035 Hamburg •
www.schmedt.de

Swoją obecność uprzejmie prosimy zgłosić lub potwierdzić do firmy Avargraf:

(avargraf@avargraf.pl lub j.szczepaniak@avargraf.pl) lub telefoniczną (tel: 22 331 33 31 lub 22 331 33 37 lub 609 104 709).

 

Pozwoli to przygotować indywidulaną prezentację