Zapraszamy na Pokazy maszyn Hohner

 

Serdecznie zapraszamy na prezentacje najnowszych rozwiązań firmy Hohner, która odbędzie się dnia 08.11.2022, w siedzibie producenta w Tuttlingen, Niemcy.

W programie prezentacji znajdą się m.in:

 

  1. HHS FUTURA wersja KDAL (nakładak aruszy)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku, Hohner położył duży nacisk na obróbkę introligatorską po druku cyfrowym i zaproponował specjalną wersję maszyny, która pozwala na wydajną produkcję broszur bezpośrednio z arkuszy, które dzięki najnowszemu nakładakowi KDAL mogą być na bieżco uzupełniane w trakcie pracy (bez zatrzymywania maszyny).

 

  1. HHS FUTURA skonfigurowana z falcerką oraz zbieraczką wieżową

 

Kolejna, prezentowana nowość, powstała z myślą o połączeniu przeciwstawnych, dotąd, rozwiązań a mianowicie taśmowca ze zbieraniem z wieży oraz falcerką kasetowo – nożową. Dodatkowo linia będzie posiadała nakładak z roli.

 

Mamy nadzieję że program jest na tyle atrakcyjny będziemy mogli się spotkać w Tuttlingen. Swoją obecność uprzejmie prosimy zgłosić lub potwierdzić firmie Avargraf, gdyż ze względu na sytuację epidemiologiczną chcemy zapewnić naszym gościom maksymalne bezpieczeństwo podczas prezentacji.

Zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową na adres: avargraf@avargraf.pl lub j.szczepaniak@avargraf.pl;

Bądź też telefonicznie, pod numerami telefonów:

22 331 33 31; 22 331 33 37 lub 609 104 709