Pokazy maszyny Schmedt PräziEdge w Avargraf

W dniach 12-15 marca br. w swojej siedzibie w Warszawie, firma Avargraf zorganizowała pokazy maszyny Schmedt PräziEdge, służącej do zadruku na krawędziach bloków. W czasie pokazów, licznie zebrani klienci mogli nie tylko zapoznać się z możliwościami maszyny ale również wykorzystać urządzenie do zadruku na własnych materiałach.

„Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy zaprezentować najnowsze rozwiązanie firmy Schmedt do zadruku krawędzi naszym rodzimym klientom mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf. - Nasze wydarzenie kierowaliśmy przede wszystkim do tych przedsiębiorstw i drukarń, które chciałyby uatrakcyjnić swój produkt i wyróżnić się na tle konkurencji. Maszyna doskonale radzi sobie z zadrukiem każdego rodzaju wzorów począwszy od delikatnych i subtelnych wzorów, poprzez grafikę i zdjęcia z efektem 3D na krawędziach książki, na motywach z dbałością o szczegóły kończąc.  Nowość, jaką chcieliśmy zaprezentować naszym gościom, cieszy się olbrzymią popularnością, czego odzwierciedleniem są pierwsze instalacje jakie zrealizowaliśmy w kilku największych drukarniach w Polsce, gdzie świetnie się sprawdza dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że mogliśmy pokazać to rozwiązanie szerszemu gronu klientów.”

„Korzystając z okazji chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim odwiedzającym nas gościom. Cieszymy się że nasza inicjatywa spotkała się z tak szerokim zainteresowaniem, tym bardziej, że pozwoliła ona na kompleksową prezentację możliwości maszyny i szczegółowe omówienie na konkretnych przykładach jej zastosowania, a przede wszystkim że mogliśmy sprostać wymaganiom naszych gości i zadrukować dostarczone przez nich materiały, takie jak książki w oprawie miękkiej ze skrzydełkami, bloki pod oprawę twardą, pudełka, czy foto albumy zadrukowane na wysokiej jakości papierach kredowych z uszlachetnieniem.  Dodatkowo ponieważ pokazy były prowadzone w formule indywidualnej, mieliśmy również czas na odpowiedzenie na wszystkie nurtujące naszych gości pytania”.  – podsumowuje produkt manager w firmie Avargraf Jakub Szczepaniak