Aktywna sprzedaż maszyn używanych w firmie Avargraf (21.01.2014)

Nowy 2014 rok rozpoczął się w firmie Avargraf aktywną sprzedażą maszyn używanych. „Na pniu” wyprzedane zostały używane urządzenia niemieckiego producenta - firmy Perfecta, które z początkiem roku weszły do oferty Avargrafu. Szczęśliwym odbiorcą krajarki jednonożowej Perfecta 115 TS z 2009 roku została firma Regis z Kobyłki. Pozostałe dwa urządzenia: podnośnik do stosu Perfecta SL 10 P  oraz utrząsarka Perfecta SA 110 AK z 2006 roku zainstalowane zostaną w drukarni Murugumbel w Warszawie.


Avargraf od niemal 25 lat zajmuje się sprzedażą  maszyn poligraficznych wielu dostawców znanych polskim odbiorcom. Są wśród nich producenci z Niemiec, Belgii czy Włoch, których urządzenia zarówno nowe jak i używane, nieustannie cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Maszyny używane, znajdujące się obecnie w ofercie firmy Avargraf, stanowią doskonałą alternatywę dla firm, które chcą inwestować i rozwijać się, jednak z różnych względów, nie mogą sobie pozwolić na nowe maszyny.


Maszyny używane pozyskujemy na rynkach europejskich, przy czym dokładnie sprawdzamy kondycję nabywanych urządzeń, ponieważ nie wszystkie z nich spełniają nasze wymagania dotyczące ich stanu. Staramy się działać w portfolio naszych własnych marek, ponieważ dzięki stałym kontaktom z naszymi dostawcami, możemy taniej nabyć części zamienne w celu przygotowania maszyny do sprzedaży. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że proces regeneracji znanych nam maszyn, nie przysparza nam żadnych problemów serwisowych. Konserwujemy i naprawiamy  te maszyny od lat i nie mają one już przed nami sekretów – mówi Sławomir Kugaudo Prezes firmy Avargraf.


Zapraszamy do odwiedzania naszego salonu wystawowego w siedzibie firmy Avargraf przy ulicy Tanecznej 7 A w Warszawie, gdzie można obecnie oglądać w pracy między innymi:

  • krajarkę jednonożową Perfecta 115 HTVC (2006),
  • linię do oprawy zeszytowej C.P. Bourg BST 10d+ (prawa, dodatkowa),
  • automat BDF (2007), linię zbierająco – szyjącą Hohner HSB 7000 (2007),
  • 4- kolorową maszynę drukującą KBA Performa 66-4 (2007),
  • 4 – szczękową oklejarkę Müller Martini Amigo model 1580 (1999).

Oferowane maszyny są w doskonałym stanie technicznym, po przeglądach, gotowe do pracy.
Nasi przedstawiciele handlowi pozostają do Państwa dyspozycji, służymy doradztwem oraz wsparciem technicznym na każdym etapie transakcji.