Krajarki Perfecta w polskich drukarniach (31.12.2013)

Avargraf - dostawca maszyn i materiałów dla branży poligraficznej -odnotowuje w ostatnim czasie coraz więcej instalacji krajarek firmy Perfecta (niemieckiego producenta maszyn introligatorskich), której jest wieloletnim przedstawicielem na rynku polskim. Cieszą się one coraz większą popularnością z racji bogatych możliwości oferowanych użytkownikom – przede wszystkim wysokiej jakości i wydajności cięcia.

W ostatnim czasie do grona użytkowników krajarek Perfecta dołączyły kolejne polskie przedsiębiorstwa. Są wśród nich takie firmy jak: Druk Firmowy z Warszawy, (realizująca prace z zakresu druku offsetowego, cyfrowego i wielkoformatowego) - zakupiła ona nowa krajarkę Perfecta 115 SE; Note Deco z Poznania (producent notesów samoprzylepnych) – pracę rozpoczęła tu nowa krajarka Perfecta 76 TS E oraz AMK Group z Woli Duckiej koło Warszawy(specjalizująca się w nisko- i wysokonakładowym druku offsetowym) – pracuje tu nowa krajarka Perfecta 115 TS. Kolejni nabywcy urządzeń tej marki to Horton Kirby (dystrybutor tapet) z Dobrej Szczecińskiej, gdzie zainstalowano  używaną krajarkę Perfecta 115 HTVC oraz Protos z Bierkowic niedaleko Kłodzka (producent wyrobów papierniczych - biurowych i szkolnych), gdzie również zdecydowano się na zakup używanej maszyny - Perfecta 115 UC.
 
„Cieszy nas bardzo duże zainteresowanie krajarkami Perfecta – mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf . - To doskonała alternatywa służąca poprawie pracy w introligatorni i zwiększająca jej produktywność, a także gwarantująca szybszą realizację zlecenia. Tak duże zainteresowanie tymi urządzeniami wynika przede wszystkim z faktu, że są one - jak twierdzą sami użytkownicy - proste w obsłudze, posiadają dobrą relację ceny do jakości, zapewniają bardzo dużą stabilność i dokładność cięcia, dużą szybkość i komfort pracy oraz wysoką wydajność.  Potwierdzają to również instalacje maszyn używanych w tych drukarniach, które dbają o wysoką jakość i wydajność swojej produkcji, a które aktualnie nie mogą pozwolić sobie na inwestycje w nowe urządzenia. Decydują się na sprzęt używany i bardzo sobie chwalą takie rozwiązanie. Dostarczamy bowiem sprzęt wysokiej klasy, który pomaga firmom realizować zlecenia szybciej i z jeszcze wyższą jakością”.

Informacje na temat krajarek Perfecta (zarówno nowych jak i używanych) dostępnych w ofercie firmy Avargraf można znaleĽć na jej stronach internetowych www.avargraf.com.pl; można je też uzyskać kontaktując się bezpośrednio  z firmą.