Najwyższa precyzja cięcia w atrakcyjnej cenie – Perfecta na targach drupa 2016 (12.04.2016)

Perfecta, wieloletni partner firmy Avargraf, podczas targów drupa 2016 (które odbędą się w Düsseldorfie w dniach od 31 maja do 10 czerwca br.) zaprezentuje m.in. urządzenia ze swojej nowej serii- „ECO Line”. Jest to seria zaprojektowanych modułowo wysokowydajnych gilotyn, która uzupełni bogatą ofertę tego producenta w zakresie krajarek do papieru oraz urządzeń peryferyjnych. Wszystkich zainteresowanych firma zaprasza do odwiedzenia stoiska numer A03 w hali 16. Będą na nim obecni również przedstawiciele firmy Avargraf. W celu umówienia spotkania podczas targów firma prosi o kontakt (pod numerem telefonu: 22 331 33 33 lub mailowo: avargraf@avargraf.pl).

 

 

Perfecta, niemiecki producent wysokowydajnych systemów cięcia, posiadający 120 lat doświadczenia w tym zakresie, będzie prezentować swoje najnowsze rozwiązania na targach drupa już po raz kolejny. Tym razem główną rolę na stoisku tego producenta odgrywać będzie seria wysokowydajnych gilotyn - „ECO Line”, reprezentowana przez dwa modele - Perfecta 78 ECO Line oraz Perfecta 132 ECO Line. 

Ta nowa, modułowa seria wyróżnia się – jak podaje producent - atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości. Oparta jest na wypróbowanych rozwiązaniach firmy Perfecta i obejmuje wysokowydajne krajarki o szerokości cięcia 78, 92, 115 i 132 cm. Wszystkie maszyny wchodzące w skład serii mogą zostać uzupełnione szeroką gamą urządzeń peryferyjnych, takich jak m.in. podnośniki, utrząsarki czy układacze stosu. 

 

W kolejnej  serii- Premium Line - firma Perfecta zaprezentuje rozwiązania umożliwiające inteligentne łączenie urządzeń w systemy cięcia i ich integrację w cyklu produkcyjnym. Poprawia to niezawodność i zwiększa wydajność pracy, a integracja cyklu produkcyjnego pozwala na transfer danych i kontrolę procesu, od etapu pre-press do produkcji, za pomocą systemów ERP/MIS. Podczas targów drupa firma zademonstruje automatyzację procesu cięcia przy pomocy systemów cięcia Perfecta 92 i 132, współpracujących z w pełni automatycznym systemem utrząsania BASA.

Zaprezentuje również trójnóż Perfecta SDY TS. Ta uniwersalna maszyna pozwala na przycinanie książek, broszur i czasopism o różnych wymiarach i grubości bloku. 


120 lat doświadczenia w tworzeniu systemów cięcia

Warto wspomnieć, że obecność firmy Perfecta na targach drupa 2016  to również okazja do świętowania 120. rocznicy jej założenia. Producent ma nadzieję, że i tym razem klienci docenią wysoką precyzję cięcia, niezawodność, prostotę obsługi, dokładność, bezpieczeństwo i innowacyjność, które od założenia firmy Perfecta w 1896 r. są jej wizytówką. Aby zapewnić wydajność i sprawność maszyn PERFECTA także w przyszłości, zespół konstruktorów i projektantów   skupia się na dalszej automatyzacji procesu.

 

Pozostali partnerzy handlowi firmy Avargraf na targach drupa

Warto wspomnieć, że podczas targów drupa 2016 wiele interesujących prezentacji zapowiadają również pozostali partnerzy handlowi firmy Avargraf. Wśród ofert, jakie przedstawią reprezentowani przez nią na polskim rynku producenci maszyn i urządzeń dla branży poligraficznej, reklamowej oraz opakowaniowej znajdzie się wiele nowości i innowacyjnych rozwiązań. Będzie je można zobaczyć w halach 5, 6, 14, 15 i 16. Na wszystkich stoiskach będzie można także spotkać się z przedstawicielami firmy Avargraf, którzy pomogą zapoznać się z ofertą danego producenta, pozostając do dyspozycji gości targowych.