Nowości H.-H. Schmedt e.K. – partnera firmy Avargraf - na targach drupa 2016 (10.03.2016)

Podczas targów drupa 2016, które odbędą się w Düsseldorfie w dniach od 31 maja do 10 czerwca br., firma H.-H. Schmedt e.K. – wieloletni partner firmy Avargraf – zaprezentuje swoją bogatą ofertę.  Wśród prezentowanych na stoisku B14 w hali 14 rozwiązań  znajdą się urządzenia do obróbki wydruków, realizowanych w technologiach konwencjonalnej oraz cyfrowej. Firma H.-H. Schmedt e.K. -  niemiecki producent urządzeń do oprawy twardej - przedstawi szereg nowości m.in. wszechstronne urządzenie do półautomatycznego montażu okładek - PräDeka XL oraz automatyczne urządzenie do cięcia okleiny okładki. Dodatkową atrakcją na stoisku firmy Schmedt będzie ceremonia wręczenia nagrody Hardcover Award 2016.


Targi drupa w Düsseldorfie, będące najważniejszym wydarzeniem wystawienniczym świata poligrafii, są zawsze dla firmy Schmedt okazją do zaprezentowania nowości z jej oferty, a także urządzeń, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem drukarń z całego świata.
Firma będzie na nich obecna po raz kolejny, tym razem ze swoim partnerem – GP² Technologies.  Wśród zapowiadanych przez Schmedt nowości znajdą się m.in.: wszechstronne urządzenie do  półautomatycznego montażu okładek, segregatorów, kart menu, opakowań i innych niestandardowych produktów, dostosowane do obróbki dużych formatów oraz do produkcji okładek wieloczęściowych – model PräDeka XL.
Ponadto zademonstrowane zostanie (po raz pierwszy tak szerokiej publiczności) najnowsze, automatyczne  urządzenie do cięcia okleiny okładki. Zostało ono zaprojektowane z myślą o produkcji „on demand” ( „na żądanie”) oraz „one-offs” tj. do wykonywania pojedynczych egzemplarzy w danym formacie.

Jak podaje producent – jest ono idealną opcją, dostępną w  linii Cover- 1. W skład linii Cover-1, stanowiącej w pełni zintegrowany system, wchodzą: urządzenie do wycinania kartoników PräziTrim, urządzenie do nanoszenia kleju PräziCoat oraz półautomatyczna maszyna do montażu okładek twardych - PräziCase Pro. Całość procesu sterowana jest przez system „PowerTower”.
Dodatkową atrakcją na stoisku, jaką anonsuje firma Schmedt, będzie ceremonia wręczenia nagrody Hardcover Award 2016, gdzie oceniane są projekty wykorzystujące oprawę twardą.

Firma Avargraf zaprasza do odwiedzin stoisk swoich partnerów handlowych - dostawców maszyn i urządzeń dla branży poligraficznej, reklamowej oraz opakowaniowej - podczas targów drupa 2016.W celu umówienia spotkania z przedstawicielem handlowym podczas targów, prosi o kontakt telefoniczny lub mailowy: tel. 22 331 33 33, avargraf@avargraf.pl.