Postawić na rozwój – z Avargrafem i maszynami używanymi (05.03.2014)

Warszawa, 05.03.2014


Od początku bieżącego roku firma Avargraf – od wielu lat dostarczająca maszyny i materiały dla branży poligraficznej – odnotowuje wysoką sprzedaż maszyn używanych. Są one dla wielu firm - dla których rozwój jest sprawą niezmiernie ważną, by stawać się coraz bardziej konkurencyjnymi - bardzo dobrą alternatywą dla maszyn nowych, na które wiele z nich nie może sobie pozwolić w obecnej sytuacji biznesowej.

Firma Avargraf jest jednym z liderów w zakresie dostaw sprzętu używanego na rynku polskim. Niezależnie od maszyn nowych, jakie oferuje od lat, sprzęt używany z portfolio tego dostawcy cieszy się dużym zainteresowaniem. Na początku bieżącego roku firma odnotowała już kilka instalacji, a wszystkich zainteresowanych używanym sprzętem zaprasza do swojego salonu w Warszawie do oglądania maszyn w pracy. Aktualnie znajdują się tam m.in. linia zbierająco–szyjąca Hohner HSB 7000 (z 2007 roku) oraz 4–szczękowa oklejarka Müller Martini Amigo 1580 (z 1998 roku).

W zakresie sprzętu używanego zainstalowanego już w tym roku, firma Avargraf wykonała m.in. wdrożenia krajarki Perfecta 115 HTVC oraz 4-kolorowej maszyny drukującej KBA Performa 66-4, a także linii do oprawy zeszytowej C.P Bourg w firmie Print&Media Sp. z o.o. z Juszkowa (drukarni i agencji reklamowej, realizującej produkcję z zakresu szeroko pojętego akcydensu).

Na rozwiązanie dostarczone przez Avargraf – po raz kolejny już  – zdecydowała się firma Murugumbel z Warszawy, również realizująca prace z zakresu szeroko pojętego akcydensu. Zakupiła ona podnośnik do stosu Perfecta SL 10 P oraz utrząsarkę Perfecta SA 110 AK (z 2006 roku).

Firma Regis z Kobyłki - specjalizująca się w drukowaniu m.in. kolorowych miesięczników, ulotek, plakatów, folderów - zdecydowała się na zakup używanej krajarki Perfecta 115 TS (z 2009 roku).

 „Jesteśmy bardzo zadowoleni odnotowując tak duży popyt na maszyny z naszej oferty, również te używane - mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf.  - Warto podkreślić, że naszym klientom dostarczamy zawsze znakomicie funkcjonujące urządzenia, co przekłada się na rosnące nimi zainteresowanie. Oferowane przez nas używane maszyny to propozycja dla tych wszystkich zakładów poligraficznych, które poszukują nowoczesnych rozwiązań w dobrej cenie”.


Warto wspomnieć – co podkreśla dostawca - że wszystkie maszyny używane są zawsze gruntownie przygotowane przez pracowników serwisu Avargrafu (którzy od wielu lat dbają o sprzęt producentów z oferty tej firmy) i dostarczane są do klientów w bardzo dobrym stanie technicznym. Można się o tym przekonać testując urządzenia w siedzibie firmy w Warszawie. Zainteresowani proszeni są o kontakt z firmą Avargraf (tel. 22 3313333) w celu umówienia spotkania.