Używane maszyny z Avargrafem (08.11.2010)

Firma Avargraf, zajmująca się od niemal dwudziestu lat sprzedażą nowych maszyn i materiałów poligraficznych, posiada w swojej ofercie również maszyny używane, które cieszą się nie mniejszym zainteresowaniem klientów tego dostawcy. Obecnie - w  salonie demonstracyjnym firmy w Warszawie, przy ulicy Tanecznej 7A - można obejrzeć m.in. falcerkę GUK - model K50/6 FL2-50, linię zbierająco-szyjącą Hohner HSB 8000 oraz linię pakującą Entrance-Syspac.

Używane maszyny są doskonałą alternatywą dla firm, które na danym etapie rozwoju zamierzają zainwestować w park sprzętowy, by przyspieszyć i udoskonalić produkcję, a tym samym uzyskać przewagę konkurencyjną na trudnym obecnie rynku zleceń, ale nie mogą sobie pozwolić na zakup nowych urządzeń – mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf Sp. z o.o.- Wówczas z pomocą przychodzi im nasza firma. Od ponad dwudziestu lat świadczymy z sukcesem usługi w tym zakresie. Stoi bowiem za nami - oprócz profesjonalnej obsługi, którą proponujemy naszym klientom - również serwis maszyn (zarówno nowych, jak i używanych), które oferujemy.

Firma Avargraf zajmuje się zakupem oraz sprzedażą maszyn używanych w różnych wariantach. Jednym z nich jest przejęcie używanej maszyny na drodze rozliczenia z klientem w momencie sprzedaży nowej maszyny tego samego lub innego typu, innym – kupno maszyny używanej pod konkretne zamówienie klienta. Firma kupuje też maszyny bez konkretnych zamówień klienta, przeprowadza przegląd techniczny a następnie poszukuje nabywcy, któremu zostaje ona sprzedana. Transakcje te dotyczą na ogół maszyn producentów, z którymi firma Avargraf ma podpisane umowy przedstawicielskie.
Często klienci poszukujący konkretnych maszyn – mówi Sławomir Kugaudo - zwracają się do przedstawicieli handlowych naszej firmy z prośbą o pomoc w ich znalezieniu. Dotyczy to w szczególności maszyn sprowadzanych z zagranicy. Pracownicy firmy Avargraf, posiadający wieloletnie doświadczenie w wyszukiwaniu i sprowadzaniu maszyn z zagranicy, gwarantują klientom bezpieczeństwo zarówno pod względem stanu technicznego maszyn, jak i realizacji operacji finansowych, eliminując ryzyko handlowe do minimum, czego dowodem jest chociażby fakt, że w podobnych sytuacjach nasi klienci wracają do nas lub kupują u nas sprzęt nowy, kiedy już mogą sobie na to pozwolić.
Serwis firmy Avargraf posiada możliwość dokonania przeglądu wszystkich maszyn firm, których jest przedstawicielem, zapewniając ich dalszy serwis. To istotna informacja dla naszych klientów, bo daje im podstawę poczucia bezpieczeństwa zawieranych z nami transakcji – podkreśla Sławomir Kugaudo. W niektórych przypadkach Avargraf udziela gwarancji na sprzedawane przez siebie używane maszyny i urządzenia. Firma posiada bowiem przeszkolonych serwisantów, posiadających kwalifikacje, umożliwiające wykonywanie czynności serwisowo-remontowych na najwyższym poziomie.
Obecnie w warszawskim  salonie demonstracyjnym firmy można obejrzeć m.in. falcerkę GUK - model K50/6 FL2-50, linię zbierająco-szyjącą Hohner HSB 8000 oraz linię pakującą Entrance-Syspac. Więcej informacji na temat tych urządzeń można znaleĽć na stronach internetowych www.avargraf.com.pl bądĽ kontaktując się z firmą Avargraf telefonicznie lub mailowo