ŚWIAT POLIGRAFII 09/2009 - Perfecta 115 TS w Drukarni Classic

16.09.2009

Podczas tegorocznych targów Poligrafia Drukarnia Classic z Poznania zakupiła krajarkę Perfecta 115 TS. W ostatnim czasie miała miejsce jej instalacja. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf. Poznańska Drukarnia Classic istnieje na rynku poligraficznym od 1997 roku i od początku swojej działalności - co podkreśla Sławomir Adamek, jej właściciel - stawia na wysoką jakość. Temu mają służyć wykwalifikowana kadra pracownicza oraz nowoczesny park maszynowy.

Obok maszyn offsetowych w drukarni pracują urządzenia cyfrowe, sitodrukowe i tampodrukowe. Wszystko po to, by móc naszego klienta obsługiwać kompleksowo, wykorzystując przy tym wiele technik drukowania, pozwalających wykonywać nawet najtrudniejsze prace. Dla naszych klientów opracowujemy koncepcję danego projektu, jeśli jej nie mają, podsuwamy pomysły, przygotowujemy projekt graficzny i drukujemy zgodnie z ich oczekiwaniami. Wszystko to po konkurencyjnych cenach i zawsze z dbałością o wysoką jakość - mówi Sławomir Adamek.

Drukarnia Classic obsługuje zleceniodawców w pełnym zakresie poligrafii przede wszystkim z naszego kraju (choć w najbliższych jej planach jest wyjście z ofertą zagranicę); wśród nich są głównie agencje reklamowe, ale także firmy produkcyjne, farmaceutyczne, spożywcze, finansowe, gastronomiczne, sportowe oraz urzędy. Aby jeszcze bardziej sprostać wymaganiom klientów, drukarnia nieustannie inwestuje, korzystając przy tym z dotacji unijnych. W ramach unijnego projektu pozyskała w ostatnim czasie fundusze na zakup maszyny cyfrowej (która pracuje już w drukarni), nowej maszyny offsetowej (jej zakup właśnie jest finalizowany) oraz krajarki Perfecta 115 TS.