Falcerka Farmacuetyczna GUK FA 53

Falcerka FA 53 należy do kategorii tzw. falcerek farmaceutycznych, a więc dedykowanych do falcowania arkuszy o bardzo niskich gramaturach.  Cechą wyróżniającą tą maszynę, spośród innych falcerek, jest możliwość produkowania tzw. outsertów czyli specjalnego rodzaju ulotek farmaceutycznych, które składają się z dużej ilości stron (paneli) w bardzo małym formacie końcowym. Produkcja tego typu ulotek jest możliwa dzięki zastosowaniu specjalnego, opatentowanego, noża równoległego MV. Warto wspomnieć że ów patent posiada wyłącznie firma GUK i jako jedyna może dostarczyć maszynę do produkcji tego typu ulotek.

 

Maszyna Fa 53 jest falcerką produkowaną niemal wyłącznie na specjalne zamówienia jednak budując konfiguracje dla tego modelu, użytkownik a do dyspozycji:

- FL 3 – nakładacz stołowy tzw. wysokiego stosu.

- R 6 – nakładacz ciągły;

  Oraz określenie ilości modułów falcujących jak też ilości kaset (pomiędzy 4 a 16 w I agregacie i 2 – 4 w II i kolejnych agregatach)w poszczególnych modułach.

W przypadku budowania konfiguracji falcerek Fa, warto mieć na uwadze iż, zawsze istnieje możliwość dostawienia kolejnego modułu w przyszłości – np. w miarę zwiększania potrzeb produkcyjnych.

Oprócz klasycznych rozwiązań firma GUK oferuję swoim użytkownikom również opcje specjalistyczne takie jak np.:

- bigowanie wodne

- sztancowanie

- nanoszenie ścieżek kleju (jedną lub wieloma dyszami)

- perforację itp.

 

Dane techniczne:

Format maksymalny:

530 x 1440 mm *

Format minimalny:

210 x 290 mm *

Wydajność:

Do 180 m/min *

 

* Podane powyżej dane techniczne mogą się różnić w zależności od dobranej konfiguracji,  oraz układu falcowania, rodzaju papieru itp.

Przepisz kod

captcha