Kariera

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przeglądów, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn poligraficznych
  • Doradztwo techniczne w zakresie diagnostyki i rozwiązywania problemów
  • Współpraca z handlowcami
  • Rozwiązywanie problemów powstałych podczas identyfikowania i usuwania awarii.
  • Udzielanie wsparcia i wykonywanie napraw maszyn podczas interwencji poza serwisem.
  • Realizacja zadań serwisowych
  • Wypełnianie wymaganych dokumentów

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi
  • Znajomość automatyki maszyn i urządzeń
  • Znajomość obsługi komputera
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i mobilność (praca zarówno w siedzibie firmy jak i u klientów na terenie całej Polski)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków (telefon, samochód służbowy)
  • Wyjazdy integracyjne
  • Grupowe ubezpieczenie na życie oraz opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

 lub bezpośrednio na adres avargraf@avargraf.pl

INFORMACJA

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) jest AVARGRAF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Gawota 2D, 02-830 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000635727, REGON: 36536361300000 , NIP: 9512418629.
  2. Z Administratorem można kontaktować się pod nr tel. 22 331 33 33 adresem e-mail avargraf@avargraf.pl lub na adres do korespondencji: ul. Gawota 2D, 02-830 Warszawa.
  3. Pani/Pana dane osobowe są lub mogą być przetwarzane przez Administratora w celach związanych z procesem rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, chyba, że wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych również dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.
  4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora: spółkom powiązanym, dostawcom usług IT oraz HR.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji na stanowisko określone w ogłoszeniu, natomiast w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych również dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez okres nie dłuższy niż rok od zgłoszenia kandydatury.
  6. Ma Pani/Pan prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.
  7. Może Pani/Pan Państwo w dowolnym momencie, bez podania przyczyny, cofnąć tę zgodę, wysyłając e-maila do Administratora danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże wymagane w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji.