Kariera

 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na  stanowisko:

 

 

MAGAZYNIER - KIEROWCA

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

 

Opis stanowiska:

 • rozładunek i załadunek towaru
 • kompletowanie towaru i pakowanie paczek zgodnie z wystawionymi fakturami
 • sprawdzanie wydawanego towaru pod względem ilościowym i jakościowym
 • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami
 • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
 • rozwożenie dostaw do klientów.

Wymagania:

 • dobra organizacja pracy
 • prawo jazdy kat. B
 • doświadczenie w kierowaniu pojazdami
 • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
 • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

 • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • pracę w systemie jednozmianowym
 • przyjazną atmosferę pracy

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: avargraf@avargraf.pl

 

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli (wymóg konieczny do rozpatrzenia CV):

"Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. 1 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez AVARGRAF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Gawota 2D, 02-830 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zapoznałam/zapoznałem się z informacją i pouczeniem dotyczącym przysługujących mi praw."

Jeżeli chcieliby Państwo, żebyśmy mogli się z Państwem skontaktować również w przypadku przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacyjnych w przeciągu roku prosimy również o dopisanie poniżej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez AVARGRAF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Gawota 2D, 02-830 Warszawa."

 

INFORMACJA

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) jest AVARGRAF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Gawota 2D, 02-830 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000635727, REGON: 36536361300000 , NIP: 9512418629.
 2. Z Administratorem można kontaktować się pod nr tel. 22 331 33 33 adresem e-mail avargraf@avargraf.pl lub na adres do korespondencji: ul. Gawota 2D, 02-830 Warszawa.
 3. Pani/Pana dane osobowe są lub mogą być przetwarzane przez Administratora w celach związanych z procesem rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, chyba, że wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych również dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.
 4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora: spółkom powiązanym, dostawcom usług IT oraz HR.
 5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji na stanowisko określone w ogłoszeniu, natomiast w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych również dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez okres nie dłuższy niż rok od zgłoszenia kandydatury.
 6. Ma Pani/Pan prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.
 7. Może Pani/Pan Państwo w dowolnym momencie, bez podania przyczyny, cofnąć tę zgodę, wysyłając e-maila do Administratora danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże wymagane w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji.