Dni Oprawy Twardej - polskie dni otwarte firmy Schmedt

 

W dniach 8-9 czerwca firma Schmedt w swojej siedzibie w Hamburgu organizuje specjalne dni otwarte dla klientów z Polski. Podczas spotkania goście pragnący zdobyć lub poszerzyć wiedzę na temat produkcji oprawy twardej będą mogli na żywo zapoznać się z możliwościami maszyn jakie w swojej ofercie posiada Schmedt.

Firma Schmedt GmbH & Co KG powstała w Niemczech w 1967 roku i od tego czasu nieprzerwanie, produkuje i dostarcza maszyny i urządzenia do produkcji książek w oprawie twardej. W swojej ofercie firma posiada wiele modeli maszyn dedykowanych zarówno do poszczególnych etapów produkcji jak też do kompleksowego wykonania całej oprawy.

"Nasze dni otwarte kierujemy, specjalnie i wyłącznie, dla naszych polskich klientów, wśród których nasze urządzenia, nasze produkty cieszą się dużym powodzeniem i uznaniem już od wielu lat" – mówi Hans-Hinnark Schmedt współwłaściciel firmy. – "Duża w tym zasługa firmy Avargraf – naszego wyłącznego dystrybutora na Polskę, który już od kilkunastu lat dostarcza nasze maszyny oraz świadczy ich pełną obsługę serwisową" – kontynuuje.

W programie dni otwartych znajdzie się prezentacja wszystkich maszyn i urządzeń z obecnej oferty firmy Schmedt, oczywiście każdą z maszyn będzie można indywidualnie obejrzeć i przetestować, a na specjalne życzenie nawet wykonać próby na własnych materiałach. Dodatkowym punktem programu dni otwartych jest również możliwość odwiedzenia prawdziwej introligatorni, specjalizującej się w produkcji książek w oprawie twardej i wymiany doświadczeń oraz zasięgnięcie porad z jej pracownikami, operatorami maszyn.

Szczególną uwagę warto będzie zwrócić na „flagowe” produkty firmy Schmedt takie jak:

Oprócz powyższych maszyn, zwiedzający będą mogli obejrzeć maszyny do: złocenia, cięcia (okleiny oraz tektury), jak również maszyny do nanoszenia kleju.

Oczywiście w programie dni otwartych znajdą się również nowości w ofercie producenta, który stale ją rozwija, dopasowując do aktualnych potrzeb rynku. Do najciekawszych nowości z pewnością należy maszyna PräziGard przeznaczona do łączenia tzw. wyklejek z blokami książkowymi.

Więcej informacji na temat dni otwartych można uzyskać poprzez formularz kontaktowy, lub wysyłając maila na adres avargraf@avargraf.pl.

Nie pozostaje zatem nic innego jak za prosić Państwa na dni otwarte firmy Schmedt, w dniach 08-09.2017 pod adresem:

Schmedt GmbH & Co. KG
Dwengerkamp 1 • 21035 Hamburg • www.schmedt.de

Swoją obecność uprzejmie prosimy zgłosić poprzez formularz kontaktowy, wysyłając maila na adres avargraf@avargraf.pl, lub telefonicznie: 22-331-33-33
Pozwoli nam to przygotować indywidulaną prezentację.

Kliknij na wybraną maszynę, aby dowiedzieć się więcej: 

Maszyna do produkcji okładek twardych Präzi Case PRO  Maszyna do zawieszania bloków książkowych w okładkę Prä Leg  Prasa do książek z jednoczesnym wypalaniem rowka Prä Form