Kolejna nowość w ofercie - MINI ATHOS maszyna do nakładania taśmy dwustronnej

 

 

 

Potrzeby naszych klientów są dla nas priorytetem więc w odpowiedzi na stale rosnące wymagania rynku i potrzeby klientów w zakresie produktów wykonywanych na maszynach, wprowadziliśmy do naszej oferty nowe kompaktowe rozwiązanie – maszynę MINI ATHOS włoskiego producenta APR Solutions dedykowaną przede wszystkim dla segmentu cyfrowego poligrafii ale również dla wszystkich, u których znajdzie ono zastosowanie.

          

Maszyna wyposażona jest w podajnik półautomatyczny, obsługuje wygodny format wejściowy 500 x 500 mm aplikując taśmy bannerowe, PVC, akrylowe, materiałowe, transferowe i inne z 1 aplikatora RAP zainstalowanego na taśmie transportowej, z prędkością do  40 m/min. Listwy prowadzące zainstalowano aby uzyskać właściwe tempo produkcji, precyzyjne prowadzenie produktu i właściwą aplikację na stole podawania. Aplikator zaś wyposażony jest w dodatkowy wzdłużny kołowy system transportu Bruco z kółkami o regulowanym docisku. Aplikator RAP ma regulowaną wysokość oraz jest dostępny w wersji prawo i lewostronnej w wersjach do 25, 50 i 100 mm szerokości aplikowanej taśmy, maszyna może być wyposażona w maksymalnie 2 aplikatory. Sterownie odbywa się za pomocą czytelnego ekranu dotykowego z intuicyjnym i przyjaznym operatorowi interfejsem graficznym.

 

Urządzenie to bardzo dobrze sprawdza się przy produkcji kopert, pocztówek, teczek, metek, ramek do zdjęć, pudełek z kartonu i polipropylenu, kalendarzy oraz wszelkich innych produktów, na których można w tej technologii zaaplikować taśmę. Charakteryzuje się bardzo intuicyjną obsługą i może zostać obsłużone bez problemu przez operatora bez doświadczenia.

Wartym podkreślenia jest szybkie przygotowanie maszyny do pracy oraz sprawna instalacja i demontaż zainstalowanych aplikatorów i narzędzi.

 

 

Specyfikacja techniczna i więcej szczegółów: https://www.avargraf.pl/katalog-produktow/maszyny-introligatorskie/maszyny-do-aplikacji-tasmy-dwustronnej-i-zrywajacej/854-maszyna-do-nakladania-tasmy-dwustronnej-mini-athos