Toruńska drukarnia z kolejną maszyną APR Solutions zainstalowaną przez Avargraf

 

 

Zakończono instalację kolejnego urządzenia włoskiego producenta APR Solutions maszyny Athos Plus do nakładania na gotowe wyroby taśmy dwustronnej typu RAP, Tear Tape czy Silc. Zainstalowana maszyna posiada dwa rodzaje podajników co pozwala wybrać najlepszy sposób podawania w zależności od gramatury papieru.

Podajnik ręczny preferowany jest do pracy z materiałami o niskiej gramaturze, skomplikowanymi wykrojami, materiałami mogącymi wytwarzać pola elektromagnetyczne, a także z pracami o małym nakładzie.

Zastosowanie drugiego automatycznego podajnika podciśnieniowego Feeder Plus, stosowanego w pozostałych przypadkach automatycznie zwiększa wydajność i ułatwia pracę.  

To druga inwestycja Toruńskiej drukarni w maszyny APR Solutions po zakupionej wcześniej składarko-sklejarce Box Plus 2.

Marka APR Solutions niezmiennie od momentu pojawienia się na Polskim rynku notuje widoczny wzrost sprzedaży i zainteresowania klientów. Od początku współpracy firma Avargraf zainstalowała już kilka składarko-sklejarek Box Plus 1 i Box Plus 2 oraz urządzeń do nakładania taśmy dwustronnej Athos Plus co świadczy o ich atrakcyjności dla klientów.

Włoski producent stale poszerza i dopasowuje swoją ofertę do potrzeb rynku dodając do niej w ostatnim czasie nowe urządzenie Mini Athos do nakładania taśmy dwustronnej przeznaczone szczególnie dla drukarni cyfrowych biorąc pod uwagę zarówno format jak i cenę urządzenia.