Kolejna odsłona ekskluzywnych Dni Otwartych Schmedt - wyłącznie dla klientów z Polski

W związku z rosnącym zainteresowaniem maszyn do oprawy twardej z oferty Avargraf’u, niemiecka firma Schmedt , po raz kolejny zaprasza do swojej siedziby na specjalny pokaz maszyn do oprawy twardej wszystkich użytkowników i introligatorów z Polski, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat produkcji oprawy twardej.

 

„Nasze urządzenia i produkty za sprawą firmy Avargraf cieszą się bardzo dużym powodzeniem i uznaniem wśród klientów z Polski dlatego też zdecydowaliśmy się po raz kolejny zaprosić ich na dedykowane wydarzenie jakim są dni otwarte w dniach 28-29.03.2023” – mówi Hans Hinnark Schmedt współwłaściciel firmy Schmedt. „Szczególnie chcieliśmy zaprezentować im nasze nowości, które swoją premierę miały na targach Hunkeler Innovation Days pod koniec lutego” – kontynuuje.

 

Firma Schmedt od 1967 roku nieprzerwanie, produkuje i dostarcza maszyny i urządzenia do produkcji książek w oprawie twardej. W swojej bogatej ofercie posiada wiele modeli maszyn dedykowanych zarówno do poszczególnych etapów produkcji jak też do kompleksowego wykonania całej oprawy. Producent stale poszerza swój asortyment dopasowując do aktualnych potrzeb rynku. Znajdziemy więc nowości a do najciekawszych z nich z pewnością należy prezentowana podczas Hunkeler Innovation Days 2023 drukarka krawędzi bloku PräziEdge, w swojej nowej odsłonie oraz 4 szczękowa prasa do książek z jednoczesnym wypalaniem rowka.

W programie dni otwartych oprócz nowości znajdzie się prezentacja wszystkich maszyn i urządzeń z obecnej oferty Schmedt’a, oczywiście każdą z maszyn będzie można indywidualnie obejrzeć i przetestować a na specjalne życzenie nawet wykonać próby na własnych materiałach. Dodatkowym atrybutem, obecności na dniach otwartych, jest również możliwość odwiedzenia prawdziwej introligatorni, specjalizującej się w produkcji książek w oprawie twardej i wymiany doświadczeń oraz zasięgnięcie porad z jej pracownikami, operatorami maszyn. 

Szczególną uwagę warto będzie zwrócić na „flagowe” produkty firmy Schmedt a więc na:

- Maszyny do produkcji okładek twardych PräziCase oraz PräziCase Pro

- Linia Cover One do produkcji okładek twardych z jednoczesnym wycinaniem tekturek na wymiar

- Maszyny do produkcji okładek wielko – formatowych PräDeka XL

- Maszynę do zawieszania bloków książkowych w okładkę PräLeg

- Prasę do książek z jednoczesnym wypalaniem rowka PräForm

Oprócz powyższych maszyn, zwiedzający będą mogli obejrzeć maszyny do: złocenia, cięcia (okleiny oraz tektury), nanoszenia kleju

Firma Schmdt przygotowała interesujący program dni otwartych warto więc zarezerwować sobie czas na to wydarzenie do czego gorąco zachęcamy.

Nie pozostaje zatem nic innego jak zaprosić Państwa na dni otwarte firmy Schmedt, w dniach 28-29.3.2023 pod adresem:

 

Schmedt GmbH & Co. KG
Dwengerkamp 1 • 21035 Hamburg •
www.schmedt.de

 

Chcielibyśmy dla każdego zainteresowanego uczestnika przygotować indywidualną prezentację na miarę jego potrzeb zatem prosimy o potwierdzenie swojej obecności poprzez kontakt tutaj, mailowo (avargraf@avargraf.pl lub j.szczepaniak@avargraf.pl) lub telefonicznie pod numerem 22 331 33 33 ; 22 331 33 37 ; 609 104 709.