Interesujące premiery urządzeń poligraficznych w trakcie targów PRINT4ALL, Mediolan, 29.05-01.06.2018

 

 

Pierwsza edycja targów  PRINT4ALL rozpocznie się już 29.05.2018 we Włoszech w mediolańskim centrum wystawienniczym Fiera Milano i potrwa aż do 01.06.2018. Podczas wszystkich dni targowych będzie można przyjrzeć się z bliska prezentowanym urządzeniom i innowacyjnym technologiom z różnych obszarów produkcji poligraficznej.  Wraz z 300 innymi wystawcami udział w targach wezmą również dostawcy Avargraf, którzy zaprezentują swoje sztandarowe produkty, a także liczne nowości.

APR Solutions S.r.l. – Hala 18 stoisko B32

Bacciottini Group S.r.l. – Hala 20 stoisko G30 oraz  F24/G29

IML Machinery – Hala 18, stoisko  A24, B23

James Burn International – Hala 20, stoisko A02, B05

Tecnomac – Hala 20 stoisko C24 D23

Włoska firma APR Solutions producent składarko-sklejarek oraz aplikatorów taśmy będz ie dostępna dla odwiedzających na stoisku B32 w hali numer 20 prezentując: :  składarko – sklejarkę Box Plus 1, która „na żywo” będzie składała i sklejała pudełka, maszynę ATHOS PLUS  wyposażoną w aplikator RAP25 aplikujący taśmę dwustronną o szerokości 9/12 mm, aplikator  RAP50 nakładający  taśmę dwustronną 40 mm i aplikator RAP STRIP, który będzie aplikował taśmę zrywającą na arkuszach tektury falistej. Oprócz tych dwóch najpopularniejszych rozwiązań ze swojej oferty włoski producent zaprezentuje po raz pierwszy nowość w swojej ofercie półautomatyczną maszynę  MINI ATHOS z ręcznym nakładakiem o maksymalnym formacie wejściowym 500 x 500 mm. Maszyna ta ze względu na swoje kompaktowe wymiary i łatwość obłsugi dedykowana jest w szczególności dla drukarni cyfrowych, gdzie elastyczność produkcji oraz szybkie czasy narządu odgrywają kluczową rolę.

Nowością w swojej ofercie pochwali się również producent maszyn bigująco – perforujących Bacciottini Group S.r.l, który zaprasza na stoisko G30 oraz F24/G29 w hali 20, gdzie po raz pierwszy zaprezentuje maszynę do cyfrowego wycinania i bigowania arkuszy, model FLASH. Oprócz nowości prezentowane będą również inne maszyny tego producenta m.in. cieszące się ogromną popularnością na całym Świecie automatyczne bigówki z serii PitStop, modele:  DG Line 8000 , FM High Speed z możliwością sztancowania otworów kalendarzowych i Wire-O, oraz wyposażona w dwie głowice bigująco-perforująco-sztancujące D2H High Speed. Dodatkowo, ostatnia z bigówek będzie połączona w linii z nożowym agregatem falcującym Bacciottini Butterfly, pozwalającym na automatyczną produkcję zaproszeń, kart menu, kartek okolicznościowych, ulotek, broszur, folderów i wielu innych.

Premierę podczas targów będzie miała również maszyna innego włoskiego producenta maszyn do produkcji opakowań firmy IML Machinery. Firma zaprezentuje na stoisku A24 B23 w hali 18 absolutną nowość w swojej ofercie, automatyczną linię IML 1010 do produkcji okładek z automatycznym podawaniem okleiny oraz tektury. Ponad to podczas trwania targów dla wszystkich zainteresowanych pozostałymi rozwiązaniami z oferty firma organizuje dni otwarte, na które oferuje transport bezpośrednio z hali  targowej Fiera Milano do oddalonego o 15 minut własnego salonu wystawowego. Prezentowane tam będą: linia do produkcji pudelek, ręczne maszyny do klejenia i prasowania, półautomaty takie jak DA 2002, 2001. Dodatkowo firma zaprezentuje maszyny do zakuwania elementów metalowych na segregatorach i teczkach: OM 12 A, B 122, OM 16, bigówki CV 60 i wiele innych.

Na prezentację swojego sztandarowego produktu – laminatora  Sprinter 3 76x104 cm przeznaczonego do jednostronnego laminowania arkuszy na gorąco folią polipropylenową, zaprasza również firma Tecnomac, która będzie do dyspozycji odwiedzających na stoisku C24 D23 w hali 20.

Produkty do wykonywania perforacji oraz zaciskania spiral wire-o będzie można obejrzeć na stoisku firmy James Burn International o numerze A02 B05 w hali 20.

Wszystkich zainteresowanych prezentowanymi rozwiązaniami zapraszamy do odwiedzenia stoisk naszych partnerów. W trakcie targów, w halach wystawowych dostępni będą przedstawiciele firmy Avargraf – zapraszamy do umawiania spotkań pod numerem telefonu 22-331-33-33.